YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kaza anları MOBESE'ye takıldı
Dehşet anları gazinatep'te Mobese kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi...
Kaza anları MOBESE'ye takıldı
16 Şubat 2010 / 11:42 Güncelleme: 16 Şubat 2010 / 11:42

Gaziantep'te, çeşitli tarihlerde değişik yerlerde meydana gelen ve Mobese kameraları tarafından saniye saniye kaydedilen görüntülerde bir birinden ilginç görüntüler oluştu.

Görüntülerde, Üniversite Bulvarı'nda bir otomobilin yolu kontrol etmeden geçmeye çalışan bir vatandaşa çarpması sonucunda vatandaş havaya fırlayarak kenara savruluyor. İkinci olayda ise ters şeritte ilerleyen at arabası önüne çıkan bir minibüse çarpıyor. At arabasındaki bir kişi ise çarpışmadan önce kendisini aşağı atıyor. Başka bir olayda ise direksiyon hakimiyetini kaybeden bir otomobil Mobese kamerasının bulunduğu direğe hızla çarpıyor. Çarpma sonrasında kamera aşağı doğru kayarak titriyor.

Hasta götüren bir ambulansın ise kavşakta önüne çıkan bir otomobile çarpması sonucunda otomobil ters dönüyor. Hızla gelen bir motosiklet sürücüsü de önüne çıkan şahsa çarpınca ikisi birden sürükleniyor. Gece meydana gelen başka bir olayda ise boş yolda direksiyon hakimiyetini kaybeden bir sürücünün kullandığı otomobil refüje çarparak yan yatıyor. Minibüsün motosiklete, motosikletin de otomobile çarptığı iki ayrı kazada da benzer görüntüler yaşanırken, başka bir kazada ise hızla giden bir motosikletli önünde giden iş makinesine çarparak adeta uçuyor. (iha)


 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler