YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kayıp kişinin cesedi bulundu
Kayıp kişinin cesedi bulundu
08 Şubat 2010 20:05
Sivas'ta kaybolan kişinin cesedi bulundu.

Sivas'ın Şarkışla ilçesinde, Kızılırmak'a balık tutmaya gittikten sonra bir daha haber alınamayan kişinin cesedi ırmakta bulundu.

Elde edinilen bilgiye göre, Şarkışla ilçesine bağlı Bozkurt köyünde Kızılırmak'ta balık tutan 2 vatandaş, ırmağın içerisinde bir ceset olduğunu gördü.

Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen jandarma ile Sivas İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekiplerinin sudan çıkardığı cesedin, 44 gün önce ilçeye bağlı Arıklar köyünde balık tutmaya gittikten sonra bir daha haber alınamayan Necati Develi'ye (47) ait olduğu anlaşıldı.

Balık tuttuğu alandan yaklaşık 25 kilometre uzaklıkta bulunan Develi'nin cesedi, otopsi yapılmak üzere Şarkışla Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

İlçeye bağlı Arıklar köyünde yaşayan 5 çocuk babası Necati Develi, 27 Aralık Pazar günü sabah saatlerinde balık tutmaya gittikten sonra kendisinden bir daha haber alınamamıştı. Develi'nin aranması için bölgeye çağrılan Sivas İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü dalgıçlarının suda yaptıkları aramada bir sonuca ulaşılamamıştı. AA
 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler