YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kayıp gencin cesedi bulundu
Kayıp gencin cesedi bulundu
15 Nisan 2010 18:58
4 gündür kayıp gencin cesedi bulundu.

Kastamonu'da 4 gündür kayıp olan genç, kız arkadaşı tarafından, başından vurulmuş halde ölü bulundu.

Elde edinilen bilgiye göre, ailesi tarafından yaklaşık 4 gün önce kayıp bildirimi yapılan ve aranan 20 yaşındaki Özgür Küçüktüfekçi'nin cesedi, Candaroğulları Mahallesi Bahçeli Öğretmen Evleri mevkisinde, gencin kız arkadaşı S.K. tarafından bulundu.

Küçüktüfekçi'nin kız arkadaşı S.K, yanındaki başka bir arkadaşı ile Özgür Küçüktüfekçi ile sık sık buluştukları mekanları araştırmaya başladı.

S.K. ve arkadaşı, Bahçeli Öğretmen Evleri mevkisinde bulunan bir evin bahçesine geldiklerinde ise Küçüktüfekçi'yi hareketsiz halde bularak, polise haber verdi.

Olay Yeri İnceleme ekipleri ile Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri olay yerinde incelemelerde bulunurken, Küçüktüfekçi'nin başından tabanca ile vurulduğunu belirledi. Gencin yanında bir de tabanca bulundu.

İl Emniyet Müdürü Ömer Altıparmak'ta olay yerine gelerek bilgi aldı.

Olayın cinayet mi yoksa intihar mı olduğunun araştırıldığı, Küçüktüfekçi'nin evden ayrıldığı pazar gecesi kız arkadaşını telefonla aradığı ve vedalaştığı öğrenildi.

İncelemelerde de olayın 3-4 gün önce meydana geldiği tespit edilirken, ceset, Cumhuriyet Savcısının incelemelerin ardından Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Polis olayla ilgili soruşturmasını sürdürüyor. AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler