YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kayıp çocuğun cesedi bulundu
Kayıp çocuğun cesedi bulundu
20 Mayıs 2012 14:12
Seyitgazi ilçesinde 12 gün önce kaybolan 3 yaşındaki çocuğun cesedi bulundu.

Şanlıurfa'dan Seyitgazi ilçesinin Doğançayır beldesine çalışmak için gelen Bozkurt ailesinin 8 Mayıs'ta kaybolan çocuğu Yakup Bozkurt'un (3), bulunması için başlatılan çalışmalar aralıksız sürdürülüyordu. Jandarma ekipleri ve ailesinin sürdürdüğü arama çalışmaları kapsamında sabahın erken saatlerinde Doğançayır beldesi sınırlarındaki Kırkız tepesinde küçük Yakup'un ilk önce terliği bulundu. Çalışmaları derinleştiren jandarma ekipleri, kısa süre sonra çocuğun cansız bedeniyle karşılaştı.

Küçük Yakup'un cesedinin Seyitgazi Aile Sağlığı Merkezi'ne kaldırıldığı, ardında da otopsi için Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'ne gönderileceği öğrenildi.

8 Mayıs'ta küçük çocuğun kaybolmasının ardından ailenin haber verdiği, İl Jandarma Alay Komutanlığı arama kurtarma ekibi, Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Eskişehir ekibi, Eskişehir Sivil Savunma Müdürlüğü acil arama ve kurtarma ekibi, Eskişehir UMKE ve Hava Kuvvetleri'ne ait helikopter bölgeye sevk edilmişti.

Kaybolan çocuğun izine rastlanamaması sonucu bazı ekipler bölgeden ayrılmış, jandarma ekipleri arama çalışmalarını sürdürmüştü.  AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler