YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Katliam gibi kaza: 8 ölü
Bayrama bir gün kaldı 4 günlük tatili fırsat bilenler kendilerini şehir dışlarına atıyor. Ancak her bayram olduğu gibi bu bayram da fazla meai yapan trafik canavarı can almaya devam ediyor...
Katliam gibi kaza: 8 ölü
26 Kasım 2009 / 09:12 Güncelleme: 26 Kasım 2009 / 11:40

Mardin'in Midyat ilçesindeki trafik kazasında 8 kişinin öldüğü, 14 kişinin de yaralandığı bildirildi.

Edinilen bilgiye göre, Üçağıl Köyü'nden Midyat ilçesine seyir halindeki, sürücüsünün kimliği henüz belirlenemeyen 47 LH 359 plakalı minibüs, ilçe merkezine  3 kilometre kala şarampole yuvarlandı.

Kazada 8 kişi öldü, 14 kişi de yaralandı. Yaralılar Midyat Devlet Hastanesi'ne tedavi altına alındı. Kazanın ardından verilen ilk bilgilerde 6 kişinin öldüğü, 10 kişinin de yaralandığı ifade edilmişti.

Ölen 8 kişinin kimlikleri belirlendi

Edinilen bilgiye göre, Üçağıl köyünden Midyat ilçesine giden Gazi Turan'ın kullandığı 47 LH 359 plakalı minibüsün ilçe merkezine 3 kilometre kala şarampole yuvarlanması sonucu ölenlerin Nezir Aktürk, Katibe Duran, Yusuf Akyüz, Ramazan Şahin, Abdurrahman Akbulut, Nisan Akbulut, Mehmet Sait Sağlam ve Mehmet Halit Şahin olduğu tespit edildi.

Kazada yaralanan ve Midyat Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan 14 kişiden durumu ağır olan 3 kişinin Mardin Devlet Hastanesine sevk edildiği bildirildi.

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler