YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Katledilen AK Partili gencin dikkat çeken paylaşımları
Diyarbakır'da eczanesinde öldürülen AK Parti Gençlik Kolları eski başkanının Twitter hesabından, "Bu şehirde çocukların umudu yok. Annelerin yüreği ağzında. Babalar kara kara düşünüyor. Gençler yine anlamsız şekilde ölüyor" yazdığı ortaya çıktı.
Katledilen AK Partili gencin dikkat çeken paylaşımları
01 Eylül 2015 / 01:00 Güncelleme: 01 Eylül 2015 / 12:30

AK Parti Diyarbakır Gençlik Kolları eski Başkanı Yunus Koca'ın Diyarbakır'daki eczanesine kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce ateş açıldı. Saldırıda Yunus Koca yaşamını yitirdi.
Açılan ateşte Koca olay yerinde yaşamını yitirdi. Saldırıyla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Görgü tanıkları saldırıyı yüzleri maskeli teröristlerin gerçekleştirdiğini söylerken, katliamı PKK'nın gençlik yapılanması YDG-H terör örgütünün gerçekleştirdiği iddia ediliyor.

Koçak'ın vefat etmesinin ardından ortaya çıkan paylaşımları sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor:

1-20150831212603.jpg

2-584.jpg

3-313.jpg

4-171.jpg

5-098.jpg

 // Şule Bayraktar
Yazık ne kadar inançlı merhametli başına gelecebilecekleri bile bile fikirlerinin arkasında duran bir insanmış Allah rahmet etsin Terör çirkin yüzünü iğrenç bir şekilde tekrar göstermiştir önümüzdeki seçimleri çok önemlidir Saadet partisinin Ak Partiyi iktidara getirecek bir milyon oy potansiyeli vardır bu yadsınamaz Saadet BBP Hüda partileriyle bir an önce ittifaklar yapılmalıdır ortak payda İslam o zaman ne duruyorsunuz anlamıyorum...
01 Eylül 2015 00:05
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler