YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Karnesini gösterene EXPO ziyareti 1 lira
Karnesini gösterene EXPO ziyareti 1 lira
16 Haziran 2016 12:53
EXPO 2016 Antalya için düzenlenen kampanya ile karnesini gösteren öğrenciler, bir lira karşılığında sergi alanını gezerek, etkinliklerden yararlanabilecek.

EXPO 2016 Antalya Ajansı'nın, karne alarak yaz tatiline girecek öğrenciler için düzenlediği kampanyayla karnesini gösteren öğrenciler, bir lira karşılığında sergi alanını gezebilecek.

EXPO 2016 Antalya Ajansı'ndan yapılan açıklamaya göre, eğitim öğretim dönemi boyunca yoğun bir tempoda çalışan öğrencilere karne hediyesi olarak indirim kampanyası başlatıldı. 

Sergi alanına cuma gününden itibaren 7 Temmuz'a kadar gidecek öğrenciler, bilet gişelerinde karnelerini göstererek bir lira ödeyerek alana girebilecek. Kampanyadan, Türkiye'nin her ilindeki çocuklar faydalanabilecek.

Çocuklar için EXPO 2016 Antalya'da tasarlanan ve 8 bin metrekarelik alana inşa edilen 100 metre çapındaki Torku Çocuk Adası'nda kitre bebek, neşeli çiftlik, yer altı kaynakları ve eğlenceli bilim dünyası konsept grup çalışmaları yapılıyor.

Çocuk adasında 10 farklı alternatifli atölye çalışmasıyla keyifli bir gün geçiren çocuklar, hem yaratıcılıklarını artırıyor hem de el becerilerini geliştiriyor.

Restoranlar Sokağı arkasında yer alan faaliyet alanında da çocuklar saat 10.00'dan 21.00'e kadar şişme oyun alanlarında eğlenerek, geleneksel sokak oyunlarını izliyor. THY Çocuk Bilim ve Teknoloji Merkezi'nde de eğlenceli bilim etkinlikleri yer alıyor.

EXPO 2016 Antalya'yı ziyaret edecek öğrenciler, küçük amfi tiyatrodaki "Sevgi Bahçesi" isimli oyunu ücretsiz izleyebiliyor.


AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler