YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Karısını 11 yerinden bıçakladı
Sultanbeyli’de Şeref Kaya, tartıştığı eşi Mensure Kaya’yı (45) 11 kez bıçaklayarak yaraladı. Hastaneye kaldırılan talihsiz kadın yaşam mücadelesi veriyor.
Karısını 11 yerinden bıçakladı
23 Ocak 2013 / 19:36 Güncelleme: 23 Ocak 2013 / 19:46

Edinilen bilgilere göre olay, Mehmet Akif Mahallesi Halikarnas Sokak'ta meydana geldi. Şeref Kaya, eşi 3 çocuk annesi Mensure Kaya ile tartışmaya başladı. Eşinin eline bıçak alması üzerine evden çıkarak kaçmaya çalışan Mensure Kaya, başarılı olamadı. Şeref kaya, apartmanın merdivenlerinde yakaladığı eşini 11 kez bıçakladı. Olay sonrası öfkeli koca kayıplara karışırken, ağır yaralı Mensure Kaya önce özel bir hastaneye, ardından da Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.
 
Mensure Kaya’nın hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.
 
Öte yandan olayı gören komşular, yaşanan dehşet anlarını kameralara anlattı. Karı kocanın sürekli kavga yaşadığını söyleyen mahalleli bir kadın, "Daha önce böyle bıçaklama olmamıştı. 15 gün önce polis geldi ikisini de karakola götürdü. Sabah da gürültüleri duyduk. Bıçakladığını bilmiyordum, kadın köşede yatıyordu. Bıçaklarken görmedim ama adamı kaçarken gördüm daha sonra polis geldi" dedi.
 
Bir başka kadın ise, "Ben elinde bıçağı gördüm. Çocuğu hasta oldu herhalde ondan koşuşturuyorlar sandım. Adamla karşı karşıya geldik elindeki bıçağı gördüm. Korkudan geri kaçtım yanımda çocuğum vardı. Kadın 'beni kurtarın yardım edin imdat' diye bağırıyordu. Ben korkudan içeri kaçtım. Ama sürekli kavga ediyorlardı" ifadelerini kullandı.
 
Olay yerine gelerek incelemelerde bulunan polis, öfkeli kocanın yakalanması için çalışma başlattı.İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler