YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Karayollarında son durum
Karayollarında son durum
09 Şubat 2012 09:08
Ağrı-Patnos yolu çığ, Tunceli-Pülümür yolu ise çığ tehlikesi nedeniyle ulaşıma kapalı.

Ağrı-Patnos yolu çığ, Tunceli-Pülümür yolu ise çığ tehlikesi nedeniyle ulaşıma kapalı. Hakkari-Şırnak ile Hınıs-Varto yolları kar ve tipi, Kapıkule-Edirne yolu ise sel nedeniyle ulaşıma kapalı olacak.

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durum bültenine göre, Datça-Bozburun yolunun 32. kilometresinde (Altmışaltı Bük Mevkii) meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanıyor.    

Havran-Balıkesir yolunun 24-27. kilometreleri arasındaki (Şapçı Rampaları Mevkii) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle yarın 13.00-17.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

Muğla-Kale yolunun 24-42. kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 30 Nisan'a kadar 13.00-17.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.

Artvin-Sarp-Hopa yolunun 34-35. kilometreleri arasında meydana gelen deniz tahribatı nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanıyor.

Bafa Gölü-Milas yolunun 1-15. kilometreleri arasındaki Pınarcık ve Çamiçi köyü mevkiinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle çarşamba, perşembe ve cumartesi günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

TEM Otoyolunun Anadolu Otoyolu Kavşağı-Gebze Kavşağı arasında bulunan köprü ve viyadüklerde depreme karşı güçlendirme çalışmaları nedeniyle her iki yönde şerit daraltılması yapılacağından sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Milas-Yatağan yolunun 4-19. kilometreleri arasındaki (Kozağaç Mevkii, Boğayokuşu Mevkii ve Karaltı Mevkii) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı ve perşembe günleri 13.00-15.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

Borçka-Artvin yolunun 44-61. kilometreleri arasında bulunan tünellerdeki bordür boyama çalışmaları nedeniyle 08.00-17.30 saatleri arasında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacak.

Burdur-Yeşilova-Serinhisar yolunun 12-14. kilometreleri arasında (Saldabeli Geçişi) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle pazartesi, çarşamba ve cuma günleri 13.00-15.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.

Korkuteli-Antalya yolunun 16-19. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle pazartesi, çarşamba ve cuma günleri 13.00-15.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

Artvin-Erzurum yolunda sürdürülen baraj inşaatı çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapalı olup, bekleyen araçlar için ulaşım aralıklarla çift yönlü olarak sağlanıyor.

Maçka-Torul-Gümüşhane yolunun 12-36. kilometreleri arasındaki Köstere-Mescitli kesimi yol yapım çalışmaları nedeniyle kısa süreli aralıklarla ulaşıma kapatılıyor.

Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 33-87. kilometreleri arasında muhtelif kesimlerde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 08.00-19.00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapatılıyor.

AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler