YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Karayollarında son durum
Karayollarında son durum
03 Şubat 2012 09:28
Divriği-Arapgir ve Koyulhisar-Mesudiye yolları kar ve tipi, Hakkari-Şırnak yolu ise çığ nedeniyle ulaşıma kapandı.

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, Havran-Balıkesir yolunun 24-27 kilometreleri arasındaki (Şapçı Rampaları mevkii) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 13.00-17.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

Ankara çevre otoyolunun Konya-Ankara istikametinde saat 16.00'ya kadar İstanbul katılım kolundaki asfaltlama çalışmaları nedeniyle İstanbul yönüne gidecek sürücüler, Gölbaşı çıkışından 3 kilometre ileride bulunan Ahlatlıbel çıkışını kullanarak Gölbaşı istikametinden İstanbul yönüne devam edebilecek.

Bitlis-Baykan yolunun 0-15 kilometreleri arasında meydana gelen çığ nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanıyor.

Divriği-Arapgir ve Koyulhisar-Mesudiye yolları kar ve tipi, Hakkari-Şırnak yolu ise çığ nedeniyle ulaşıma kapandı.

Anadolu otoyolunun Ankara-Gerede otoyolu Ayaş kavşağı kesimi İstanbul istikametinde üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle bugün iki şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer iki şeritten kontrollü olarak sağlanacak.

Artvin-Sarp-Hopa yolunun 34-35 kilometrelerindeki deniz tahribatı nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak veriliyor.

Bafa Gölü-Milas yolunun 1-15 kilometreleri arasındaki Pınarcık ve Çamiçi köyü mevkiinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle yarın 14.00-16.00 saatleri arasında araç geçişine izin verilmeyecek.

TEM otoyolunun Anadolu otoyolu kavşağı-Gebze kavşağı arasındaki köprü ve viyadüklerde depreme karşı güçlendirme çalışmaları nedeniyle her iki yönde şerit daraltılması yapılacağından sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Borçka-Artvin yolunun 44-61 kilometreleri arasında bulunan tünellerdeki bordür boyama çalışmaları nedeniyle saat 17.30'a kadar ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacak.

Burdur-Yeşilova-Serinhisar yolunun 12-14 kilometreleri arasındaki (Saldabeli Geçişi) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 13.00-15.00 saatleri arasında araç geçişine izin verilmeyecek.

Korkuteli-Antalya yolunun 16-19 kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 13.00-15.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

Artvin-Erzurum yolunda sürdürülen baraj inşaatı çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapalı olup, bekleyen araçlar için ulaşım aralıklarla çift yönlü olarak sağlanıyor.

Maçka-Torul-Gümüşhane yolunun 12-36 kilometreleri arasındaki Köstere-Mescitli kesimi yol yapım çalışmaları nedeniyle kısa süreli aralıklarla ulaşıma kapatılıyor.

Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 33-87 kilometreleri arasındaki muhtelif kesimlerde devam eden patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle saat 19.00'a kadar arasında belli aralıklarla araç geçişine izin verilmeyecek.

Niksar-Reşadiye-Erzincan yolunun 49-52 kilometreleri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle saat 12.00'ye kadar ve 13.00-18.00 saatleri arasında ulaşım 20 dakikalık aralıklarla kesilerek kontrollü olarak sağlanacak.


AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler