YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Karayollarında son durum
Karayollarında son durum
05 Ağustos 2011 09:29
Bazı kesimlerde bakım onarım çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayollarının bazı kesimlerinde sürdürülen yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün açıklamasına göre, Isparta-Antalya yolunun 29-32.kilometreleri arasındaki Pürlü Kavşağı-Sav Kavşağı mevkisinde asfalt çalışmaları sebebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü yapılacak.

Ankara Çevre Otoyolunun Eskişehir-Sincan Kavşağı kesimi arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle Eskişehir-Sincan istikameti, 5 Eylül'e kadar trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü verilecek.

TEM Otoyolunun Gebze Köprülü Kavşağı-İzmit Doğu Kavşağı arasında asfaltlama çalışmaları sebebiyle 15 Kasım'a kadar kuzey taşıma yolunda hafta içi 22.00-07.00, Cumartesi günü 22.00-11.00, Pazar günü ise 00.00-07.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılarak, ulaşım güney taşıma yolundan iki yönlü veya D-100 yolundan sağlanacak.

Gümüşova-Gerede Boludağı Tüneli İstanbul-Ankara istikametinde tadilat nedeniyle sağ ve orta şerit kapatılarak, ulaşım diğer şeritten kontrollü verilecek.

Anadolu Otoyolu Akıncı Gişeleri ile Kızılcahamam Kavşağı kesimi arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle 26 Ağustos'a kadar İstanbul-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım Ankara-İstanbul istikametinden iki yönlü sağlanacak.

Anadolu Otoyolunun Ankara-Gerede Kesimi 41-43. kilometreleri arasındaki Aşağıada Köprüsünde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 8 Ağustos'a kadar İstanbul-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım Ankara-İstanbul istikametinden iki yönlü ve kontrollü verilecek.

Bursa-Yalova yolunun 60-69. kilometreleri arasındaki asfaltlama çalışmaları nedeniyle 25 Ağustos'a kadar şerit daraltması uygulaması yapılacak.

TEM Otoyolunun Avcılar-Kınalı Kavşakları 22-73. kilometreleri ile Kınalı Bağlantı yolu 0-8.kilometreleri arasındaki üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle 15 Kasım'a kadar ulaşım kontrollü sağlanacak.

Finike-Elmalı yolunun 48-50. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 33-87. kilometreleri arasında muhtelif kesimlerde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 08.00-19.00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapalı olacak.

Bozüyük Çevre yolunun 9-10. kilometleri arasındaki yol yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle 29 Ağustos'a kadar sağ taşıma yolu trafiğe kapatılarak, ulaşım sol taşıma yolundan iki yönlü sağlanacak.

Ankara Çevre Otoyolunun Eskişehir-İncek Kavşağı kesimi arası üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle Eskişehir-İncek istikameti 25 Ağustos'a kadar trafiğe kapatılarak, ulaşım bölünmüş yolun diğer bölümünden iki yönlü verilecek.

Ankara-Kırıkkale yolunun 11. kilometresindeki Lalahan Köprülü Kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım gidiş-geliş ve dönüşümlü olarak servis yolundan sağlanacak.

Artvin-Şavşat yolu üzerindeki baraj inşaatı nedeniyle yol trafiğe kapalı olup, ulaşım bekleyen araçlar için aralıklarla çift yönlü verilecek.

Anadolu Otoyolunun Bolu Doğu-Bolu Batı Kavşağı kesimi 2-5. kilometreleri arası üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle 12 Ağustos'a kadar Ankara-İstanbul istikameti taşıt trafiğine kapatılarak, ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü yapılacak.

Ankara Çevre Otoyolunun Cebeci Kavşağı ile Gölbaşı Kavşağı Kesimi 7-12. kilometreleri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle 15 Ağustos'a kadar Cebeci-Gölbaşı istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü sağlanacak.

Mekece-Bozüyük yolunun 60-62. kilometreleri arasında yol yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle 9 Ağustos'a kadar sağ taşıma yolu trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer istikametten iki yönlü verilecek.

Zonguldak-Ereğli yolunun 54-56. kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 15.00-17.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.

TEM Otoyolu Mahmutbey Batı Kavşağı ile Kınalı Kavşağı arasında bulunan köprü ve viyadüklerde 30 Aralık'a kadar 09.00-17.00 saatleri arasında depreme karşı güçlendirme çalışmaları yapılacağından sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Of-Çaykara-Bayburt yolunun 35-44.kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle 08.00-18.00 saatleri arası trafiğe kapatılarak, küçük tonajlı araçlar için trafik Taşkıran-Demirli-Köknar istikametindeki servis yolundan sağlanacak.

Menemen-Manisa yolunun 4-15. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle her gün 14.00-17.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.

Niksar-Reşadiye-Erzincan yolunun 49-52. kilometreleri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle 07.00-12.00 ile 13.00-18.00 saatleri arasında ulaşım 20 dakikalık aralıklarla kesilerek kontrollü sağlanacak.

Mekece-Bozüyük yolunun 23. kilometresindeki yol yapım çalışmaları nedeniyle 11.00-16.00 saatleri arasında yol aralıklı  trafiğe kapatılacak.

AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler