YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Karayollarında son durum
Karayollarında son durum
17 Temmuz 2011 09:44
Karayollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

TEM Otoyolu'nun Gebze Köprülü Kavşağı ile İzmit Doğu arasında 15 Kasıma kadar asfaltlama çalışmaları yapılacağından yol saat 22.00'de kapatılıp 10.00'da açılacak. Sürücülerin yol çalışmaları tamamlanana kadar belirtilen saatlerde D-100 yolunu kullanmaları gerekiyor.

Dalaman-Fethiye yolunun 35-42. kilometrelerindeki yol yapım çalışmaları nedeniyle sağ bant trafiğe kapatılarak ulaşım sol banttan çift yönlü sağlanıyor.

Havran-Balıkesir yolunun 22-24. kilometrelerindeki (Şapçı Rampaları mevkisi) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle yarın, 20 ve 22 Temmuzda 14.00-17.00 saatlerinde yol ulaşıma kapatılacak.

Havran-Balıkesir yolunun 51-52. kilometrelerindeki (Balya ayrımı) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 19 ile 21 Temmuzda 14.00-17.00 saatlerinde yolda ulaşım sağlanamayacak.

Mekece-Bozüyük yolunun 73-74. kilometrelerindeki yol yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle 2 Ağustosa kadar sol taşıma yolu trafiğe kapatılarak ulaşım sağ taşıma yolundan iki yönlü sağlanacak.

Ankara Çevre Otoyolu'nun Cebeci Kavşağı ile Gölbaşı Kavşağı kesimi 7-12. kilometrelerinde üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle 15 Ağustosa kadar Cebeci-Gölbaşı istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü  verilecek.

Boğaziçi Köprüsü ile Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nün genleşme derzlerindeki onarım çalışmaları nedeniyle 00.00-06.00 saatlerinde iki şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanacak.

Anadolu Otoyolu'nun Bolu Doğu-Bolu Batı Kavşağı kesimi 2-5. kilometreleri üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle 12 Ağustosa kadar Ankara-İstanbul istikameti taşıt trafiğine kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü verilecek.

Gaziantep-Şanlıurfa Otoyolu, Gaziantep-Birecik kesiminin 0-54. kilometrelerindeki çeşitli kesimlerde üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanacak.

Mekece-Bozüyük yolunun 60-62. kilometrelerinde yol yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle 9 Ağustosa kadar sağ taşıma yolu trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü verilecek.

Anadolu Otoyolu'nun Bolu batı-Bolu doğu (İstanbul-Ankara) istikameti 8-13. kilometrelerindeki üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle 8 Ağustosa kadar yol trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü sağlanacak.

Ankara-Çevre Otoyolu'nun İncek kavşağı-Sincan kavşağı kesimi arasında üstyapı çalışmaları nedeniyle 2 Ağustosa kadar İncek-Sincan istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü verilecek.

Anadolu Otoyolu'nun Ankara-Çeltikçi kesimindeki Hamamçayı Köprüsü'nde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 29 Temmuza kadar Ankara-İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü sağlanacak.

Ankara Çevre Otoyolu'nun Gölbaşı kavşağı-Cebeci kavşağı üstyapı çalışmaları nedeniyle 20 Temmuza kadar Gölbaşı-Cebeci istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü verilecek.

Mekece-Bozüyük yolunun Gölpazarı ayrımı kavşağının köprülü kavşağa dönüştürülmesi çalışmaları nedeniyle 4 Ağustosa kadar sağ ve sol taşıma yollarında şerit daraltması yapılacak.

Artvin-Şavşat yolundaki baraj inşaatı nedeniyle yol trafiğe kapalı olup ulaşım bekleyen araçlar için aralıklarla çift yönlü sağlanıyor.

Zonguldak-Ereğli yolunun 54-56. kilometreleri, patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 15.00-17.00 saatlerinde ulaşıma kapatılıyor.

Mekece-Bozüyük yolunun 29. kilometresinde bulunan Sanayi 1 Köprülü kavşağı yapım çalışmaları için sol taşıma yolunun 29-32. kilometreleri arası trafiğe kapatılacak olup trafik diğer taşıma yolundan iki yönlü sağlanacak.

Mekece-Bozüyük yolunun 52-53. kilometrelerindeki köprü genleşme derzi çalışmaları nedeniyle 31 Temmuza kadar sağ taşıma yolu trafiğe kapatılarak ulaşım sol taşıma yolundan verilecek.

TEM Otoyolu Mahmutbey Batı Kavşağı ile Kınalı Kavşağı arasındaki köprü ve viyadüklerde 30 Aralık'a kadar 09.00-17.00 saatlerinde depreme karşı güçlendirme çalışmaları yapılacak.

Ankara Çevre Otoyolu'nun İncek Kavşağı ile Eskişehir Kavşağı kesimi arası üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle İncek-Eskişehir istikameti 22 Temmuza kadar trafiğe kapatılarak ulaşım bölünmüş yolun diğer bölümünden iki yönlü sağlanacak.

Of-Çaykara-Bayburt yolunun 35-44. kilometreleri yol yapım çalışmaları nedeniyle 08.00-18.00 saatlerinde trafiğe kapatılarak, ulaşım küçük tonajlı araçlar için trafik Taşkıran-Demirli-Köknar istikametindeki servis yolundan verilecek.

Menemen-Manisa yolunun 4-15. kilometrelerindeki patlatmalı yapım çalışmaları nedeniyle her gün 14.00-17.00 saatlerinde yol ulaşıma kapatılıyor.

Niksar-Reşadiye-Erzincan yolunun 49-52. kilometrelerindeki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle 07.00-12.00 ile 13.00-18.00 saatlerinde ulaşım 20 dakikalık aralıklarla kesilerek kontrollü sağlanıyor.

Mekece-Bozüyük yolunun 23. kilometresinde yol yapım çalışmaları nedeniyle 11.00-16.00 saatlerinde yol aralıklarla trafiğe kapatılıyor.

Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 33-87. kilometrelerindeki çeşitli kesimlerde patlatmalı yapım çalışmaları nedeniyle 08.00-19.00 saatlerinde yol aralıklarla ulaşıma kapatılacak.

AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler