YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Karayollarında son durum
Karayollarında son durum
26 Haziran 2011 09:22
Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Mekece-Bozüyük karayolunun 52-53. kilometrelerindeki köprü genleşme derzi çalışmaları nedeniyle sağ taşıma yolu trafiğe kapatıldı. Ulaşım sol taşıma yolundan sağlanıyor.     

Havran-Balıkesir karayolunun 22-24. kilometrelerindeki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle yol yarın 14.00-17.00 saatlerinde ulaşıma kapatılacak.

Giresun-Trabzon karayolunun 55. kilometresindeki Arıdurak Tünelinde VTS montaj çalışmaları nedeniyle yol yarın 08.30-20.00 saatlerinde trafiğe kapatılacak. Ulaşım Trabzon-Giresun istikametinde servis yolundan sağlanacak.

Mekece-Bozüyük karayolunun 47-51. kilometrelerindeki yol yapım çalışmaları nedeniyle sağ taşıma yolu trafiğe kapatılarak ulaşım sol taşıma yolundan veriliyor.

Anadolu Otoyolunun Ankara-Gerede kesimi 41-43. kilometrelerindeki Aşağıada Köprüsünde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle İstanbul-Ankara istikameti trafiğe kapatıldı. Ulaşım Ankara-İstanbul istikametinden iki yönlü ve kontrollü  yapılıyor.

Menemen-Manisa karayolunun 4-15. kilometrelerindeki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle yol her gün 14.00-17.00 saatlerinde ulaşıma kapatılıyor.                                                                        

Mekece-Bozüyük karayolundaki Ertuğrulgazi ve Osmangazi tünellerinde ledli yol butonu ve kablaj çalışmaları nedeniyle her iki tünelin sağ ve sol tüplerinde şerit daraltması yapılacak.

TEM Otoyolunun Gebze Köprülü Kavşağı ile İzmit Doğu bölümü arasındaki asfaltlama çalışmaları nedeniyle yol 22.00-10.00 saatlerinde trafiğe kapatılıyor. Sürücülerin çalışmalar tamamlanana kadar bu saatlerde D-100 yolunu kullanmaları gerekiyor.

Anadolu Otoyolunun Gerede Kavşağı ile Yeniçağ Kavşağı kesimi arasındaki üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle Ankara-İstanbul istikameti trafiğe kapatıldı. Ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü olarak veriliyor.      

Ankara Çevre Otoyolunun İncek Kavşağı-Eskişehir Kavşağındaki üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle İncek-Eskişehir istikameti trafiğe kapatıldı. Ulaşım bölünmüş yolun diğer bölümünden iki yönlü sağlanıyor.

Mekece-Bozüyük karayolunun 44-47. kilometrelerindeki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım sol taşıma yolundan iki yönlü veriliyor.

Anadolu Otoyolunun Çamlıdere Kavşağı-Kızılcahamam Kavşağındaki Buğralar Köprüsünün bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle İstanbul-Ankara istikametinde iki şerit trafiğe kapatılarak ulaşım tek şeritten ve kontrollü sağlanıyor.                                                 

Gümüşova-Gerede Otoyolunun Düzce Kavşağı-Gerede Kavşaklarındaki bağlantı yolları ve kavşak kollarında muhtelif kesimlerde termoplastik çizgi çalışmaları nedeniyle işin durumuna göre her iki yönde sağ ve sol şeritler trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden kontrollü olarak veriliyor.

Of-Çaykara-Bayburt karayolunun 35-44. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle yol 08.00-18.00 saatlerinde trafiğe kapatılıyor. Küçük tonajlı araçlar için trafik Taşkıran-Demirli-Köknar istikametindeki servis yolundan sağlanıyor.

Zonguldak-Ereğli karayolunun 54-56. kilometrelerindeki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle yolda 15.00-17.00 saatlerinde ulaşım verilmiyor.

Niksar-Reşadiye-Erzincan karayolunun 49-52. kilometrelerindeki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle 07.00-12.00 ile 13.00-18.00 saatlerinde ulaşım 20 dakikalık aralıklarla kontrollü olarak sağlanıyor.

Mekece-Bozüyük karayolunun 23. kilometresindeki yapım çalışmaları nedeniyle 11.00-16.00 saatlerinde yol aralıklı olarak trafiğe kapatılıyor.

Zonguldak-Devrek-Mengen karayolunun 33-87. kilometrelerinin muhtelif kesimlerindeki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle yol 08.00-19.00 saatlerinde aralıklarla ulaşıma kapatılıyor.

AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler