YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Karatay'dan seyirciye şok sözler! Gidin başımdan...
Kilo problemleri nedeniyle canlı yayına telefonla bağlanan seyirci, İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof Dr. Canan Karatay'ı kızdırdı.
Karatay'dan seyirciye şok sözler! Gidin başımdan...
17 Ekim 2014 / 16:43 Güncelleme: 17 Ekim 2014 / 16:46

Sağlıkla ilgili yaptığı açıklamalarla ses getiren Prof. Dr. Canan Karatay, Kanal 7’de Ebru Yaşar’la Her Gün’e konuk oldu. Programda şişmanlıkla ilgili açıklamalarda bulunan Karatay, sağlıklı besinler yenildiği sürece kilo ve sağlık problemlerinin olmayacağını söyledi. Canlı yayına telefonla bağlanan bir izleyici kilo alamamaktan yakındı.

CANAN KARATAY CAPSLERİ İÇİN TIKLAYIN

Kilo alamayan seyircinin sorusu sinirlendirdi

45 kilo olduğu için çevresindeki insanlar tarafından da beğenilmediğini ve bu durum karşısında psikolojisinin bozulduğunu belirterek, Prof. Dr. Canan Karatay’dan kilo almak için ne yapması gerektiğini sordu. Soru karşısında büyük şaşkınlık yaşayan Karatay sinirlerine hakim olamadı. Karaty, şunları söyledi;

"Gidin başımdan Allah'ınızı severseniz"

"19 yaşındasınız, hayatınız baharındasınız sakın kilo almayın diyorum. Sağlıklıysanız bitti, herkes hasedinden söylüyor. Kilo aldırtacaklar size, ondan sonra da yeme kilo alma diyecekler. Gidin başımdan Allah’ınızı severseniz. 19 yaşındasınız, kaç kilo olmanız lazım 100 kilo mu dolaşacaksınız? Çevrenize ‘bana bakmayın bana laf etmeyin, ben sağlıklı besleniyorum Karatay böyle dedi’, deyin. Her şeyi bana gönderin"

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler