YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Karakolda evlenme teklifi
Karakolda evlenme teklifi
01 Ağustos 2013 10:11
İzmir'de sevdiği kızın ailesinin şikayeti üzerine karakolluk olan şahıs, genç kıza karakolun bahçesinde gelinlik vererek evlenme teklifinde bulundu.

Torbalı İlçe Emniyet Müdürlüğü içinde yer alan polis merkezi dün ilginç bir evlilik teklifine sahne oldu.

Sürekli asayiş olayları ile gündeme gelen polis merkezi, bu kez bir şahsın kız arkadaşına yaptığı evlilik teklifine ev sahipliği yaptı. 36 yaşındaki Nurettin Y., bir süre önce İstanbul’dan arkadaş olduğu ileri sürülen Burcu Y. için Torbalı’ya geldi. Evlenmek için kızın ailesini ikna etmek için uğraşan Nurettin Y., tüm ısrarlarına rağmen bunu bir türlü başaramadı. Israrlarının dozunu artıran Nurettin Y., kızın ailesinin şikayeti üzerine karakolluk oldu. Sevdiği kızın ailesini ikna etmek için her yolu deneyen Nurettin Y., sevdiği kıza İstanbul’dan yanında getirdiği gelinliği vermek istedi.

Torbalı İlçesi Emniyet Müdürlüğü Polis Merkezi’nin bahçesinde bekleyen Nurettin Y., kapının önünde Burcu Y.'ye evlenme teklifinde bulundu. Neye uğradığını şaşıran genç kız, olup biteni anlamaya çalışırken ailesi tarafından Emniyet Müdürlüğü bahçesinden uzaklaştırıldı. Hakkında soruşturma açılan Nurettin Y., alınan ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

 

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler