YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Karakoç'un durumu nasıl?
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, akciğer enfeksiyonu nedeniyle hastanede tedavi gören şair ve yazar Abdurrahim Karakoç'un sağlık durumunun iyi olduğunu bildirdi.
Karakoç'un durumu nasıl?
23 Nisan 2012 / 15:56 Güncelleme: 23 Nisan 2012 / 15:57

Destici, Abdurrahim Karakoç'u tedavi gördüğü Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde ziyaret etti.

Ziyaretin ardından hastane bahçesinde açıklama yapan Destici, dün akşam Karakoç'un hayatını kaybettiğine ilişkin birtakım asılsız haberler çıktığını hatırlatarak, ''Biraz önce ben kendisiyle görüştüm. Allah'a şükürler olsun, durumu, sağlığı gayet iyi'' dedi.

Mustafa Destici, Karakoç'un akciğerlerinden ağır bir enfeksiyon geçirdiğini belirterek, tedavinin biraz zaman alacağını dile getirdi.

Karakoç'un sağlığına kavuşması için dua edeceklerini kaydeden Destici, ''Ben bir kere daha kendisine geçmiş olsun diyorum. Hem ailesine, hem camiamıza, hem tüm sevenlerine geçmiş olsun diyorum. Tüm sevenlerinden dua bekliyoruz. Kendisi bizzat sorduğumda 'Ağabeyi var mı bir isteğiniz, yapabileceğimiz bir şey var mı ' dediğimde, 'Dua istiyorum' dedi. Bütün arkadaşlarımızdan kendisinin isteği, selamları var. Bütün arkadaşlarımızdan dua bekliyor, selam ediyor'' diye konuştu. AA

RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN.
 // Gazi Hüseyin KILBAŞ
Şiir çınarı büyüğümüz, Türk şiirinin yeri doldurulamaz neferi değerli üstadımız Abdürrahim Karakoç Hocamıza Rabbim acil şifalar versin.
Günümüzde hece şiiri yazan, özellikle bizim çağımızdaki gençler içinde, O'nun kaleminden etkilenmeyen neredeyse yoktur. Söz mimarıdır O. Hele de sosyal konuları işlediği şiirleri emsalsizdir. Allah böylesi bayrak adamların sayısını çoğaltsın, hayırlı, bereketli ve uzun ömürler versin. Dualarımız Karakoç Hocam...
24 Nisan 2012 13:37
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler