YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kar yağışı beklenen iller
Kar yağışı beklenen iller
09 Ocak 2011 13:11
Yapılan son değerlendirmelere göre oluşan hava tahmin raporu...

Yapılan son değerlendirmelere göre; Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusu ile Trabzon, Rize, Artvin, Kırıklareli, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bilecik, Zonguldak, Bolu, Düzce, Eskişehir ve Ankara çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışlar; Yağmur, Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusu, Trabzon, Rize ve Artvin çevrelerinin yüksekleri ile Bolu, Düzce, Eskişehir ve Ankara çevrelerinde karla karışık yağmur ve şeklinde bekleniyor.

BUZLANMA VE DON OLAYI UYARISI:

Sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu bölgelerimizde buzlanma ve don olayı beklendiğinden, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (ulaşımda aksamalar vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmekte...

SİS UYARISI:

Sabah ve gece saatlerinde Marmara ile iç ve doğu bölgelerimizde yer yer sis beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (ulaşımda aksamalar vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmekte...

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra İstanbul, Kırklareli, Yalova, Kocaeli, Sakarya ve Bilecik çevreleri hafif yağmurlu... Sabah ve gece saatlerinde yer yer sis, bölgenin güneydoğusunda hafif buzlanma ve don olayı bekleniyor.

EGE: Az bulutlu ve açık, zamanla kuzey kesimleri parçalı ve çok bulutlu... Sabah ve gece saatlerinde iç kesimlerinde sis ile birlikte hafif buzlanma ve don olayı bekleniyor.

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık, doğusu yer yer parçalı bulutlu... Sabah ve gece saatlerinde iç kesimlerinde yer yer sis ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.

İÇ ANADOLU: Az bulutlu doğusu ile zamanla bölge geneli parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden sonra Eskişehir çevreleri ile gece saatlerinden sonra Ankara çevreleri karla karışık yağmur ve kar yağışlı...

BATI KARADENİZ: Az bulutlu zamanla parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden sonra Zonguldak, Düzce ve Bolu çevreleri hafif yağışlı... Yağışlar Zonguldak çevrelerinde yağmur, iç kesimlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde... Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde sis ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, Trabzon, Rize ve Artvin çevreleri aralıklı yağışlı... Yağışlar, kıyılarda yağmur, yüksek kesimlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde... Bölgenin iç kesimlerinde yer yer buzlanma ve don olayı bekleniyor.

DOĞU ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu, Kars, Ardahan, Ağrı ve Iğdır çevreleri kar yağışlı... Sabah ve gece saatlerinde, bölge genelinde yer yer sisle birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu... Sabah saatlerinde bölgenin kuzey ve doğusunda yer yer sis görülebilir. AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler