YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kahvede kavga ölüm getirdi...
Kahvede kavga ölüm getirdi...
25 Eylül 2010 11:52
Manisa'da bir kahvehanede çıkan kavgada kan döküldü. Kavgada bir kişi hayatını kaybederken 2 kişi de yaralandı...

Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde bir kahvehanede kavga çıktı. Kavgada, bir kişi öldü, iki kişi yaralandı.

Saruhanlı Belediyesi İtfaiye Amirliğinde itfaiye eri olarak çalışan Emin Çetin (41), yeğeni G.Y. (23), Şehitler Mahallesi'ndeki C.Y. (29) ve S.Y. (33) kardeşlerin işlettiği kahvehanede müşterilerden sigara isteyip rahatsız ederek, müşterilerin kahvehaneden gitmesine neden olduğu ileri sürüldü.

Bunun üzerine kahvehane sahipleri C.Y. ve S.Y, kardeşler ile Emin Çetin ve G.Y arasında tartışma çıktı. Çevredekilerin araya girmesiyle önlenen tartışma, birkaç saat sonra Emin Çetin ve G.Y'nin kahvehanenin önünden geçerken C.Y'yi görmesiyle yeniden başladı.

Taraflar arasında çıkan kavgada, C.Y, aldığı bıçak darbesiyle yaralandı. Kavganın gürültüsünü duyarak evden çıkan ağabeyi S.Y, kardeşinin bıçaklandığını görünce dedesinden kalan evdeki av tüfeğini alarak Emin Çetin ve G.Y'nin üzerine ateş etti.

Kavgada yaralanan Emin Çetin ile G.Y. C.Y, Saruhanlı Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada yapılan müdahalenin ardından Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesine sevk edilen yaralılardan Emin Çetin, hastanede öldü.

Olayın ardından kaçan S.Y, polis tarafından suç aleti tüfekle birlikte kısa sürede yakalandı. (A.A.)

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler