YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kahraman işçi ödüllendirildi
Kahraman işçi ödüllendirildi
01 Kasım 2010 14:44
Antalya'da falezlere gelerek intihar girişiminde bulunan 19 yaşındaki genç kızı kendi canını düşünmeden tehlikeye atarak kurtaran temizlik işçisi ödüllendirildi. Mahmut Kişi adlı şahsa belediye başkanı tarafından bir maaş ikramiye ve plaket verildi.

Haftasonu falezlerde intihara kalkışan genç kızı, kendi hayatını tehlikeye atarak kurtaran Muratpaşa Belediyesi işçisi Mahmut Kişi, Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen tarafından ödüllendirildi 

Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, 30 Ekim Cumartesi günü Falez Park'ta intihara teşebbüs eden 19 yaşındaki bir genç kızı kendi hayatı pahasına kurtaran Muratpaşa Belediyesi temizlik işçisi Mahmut Kişi'yi ödüllendirdi.  

BİR MAAŞ İKRAMİYE 

Kahraman işçiye bir maaş ikramiye, teşekkür plaketi ve değişik hediyeler veren Muratpaşa Belediye Başkanı Evcilmen, "Haftasonu talihsiz bir olay yaşandı. İşçimiz Mahmut Kişi'nin kendi hayatı pahasına bir genç kızın hayatını kurtardı. İşçimiz Mahmut Kişi'nin kahramanlığı sevinci, umudu ve çareyi beraberinde getirdi. İşçimizin kendi yaşamını riske ederek yaptığından gurur duyduk. Kendisi de bir baba olan Mahmut Kişi'yi kutluyorum" dedi.  

"BANA BIRAKMAMI, ÖLMEK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ" 

Sorumlu olduğu parkta temizlik çalışmasını bitirdikten sonra dinlenmek için bir banka oturduğunu söyleyen Muratpaşa Belediyesi temizlik işçisi Mahmut Kişi, "Genç kız bir anda kendini falezlerden aşağı bıraktı. Ben de peşinden atladım. Ayağım bir çalıya takıldı, genç kızı sıkıca sarıp tuttum. Bana bırakmamı, ölmek istediğini söyledi. Polisi aradım, itfaiyede gelerek bizi kurtardı" diye konuştu.

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler