YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kafa kafaya girdiler...
Bir kaza haberi de Bursa'dan geldi. Karşı karşıya gelen iki araç da kaza yapmamak için aynı yöne doğru kırınca kaza kaçınılmaz oldu. Kafa kafaya çarpışılan kazada mucize eseri can kaybı yaşanmadı....
Kafa kafaya girdiler...
09 Temmuz 2010 / 13:17 Güncelleme: 09 Temmuz 2010 / 13:32

Bursa'da karşı karşıya gelen iki araç, kaza yapmamak için aynı yöne kaçınca kafa kafaya çarpıştı. Can pazarının yaşandığı kazada, otomobil içinde sıkışan sürücüyü sivil savunma ekipleri kurtardı.

Tekin Y. idaresindeki 16 CEV 09 plakalı otomobil, çevre yolundan yan yola geçmek isterken, karşı yönden gelen Ali K'nin kullandığı 16 AF 379 plakalı kamyonetle karşı karşıya geldi. Tekin Y, kamyonete çarpmamak için direksiyonu yol kenarındaki tarlaya kırarken, kamyonet şoförü de aracını tarlaya sürdü. İki araç kafa kafaya çarpıştı.

Kazayı gören mahalle halkı olay yerine koştu. Hurdaya dönen otomobilde sıkışan Tekin Y. sivil savunma ekipleri tarafından kurtarıldı. Devlet Hastanesi'ne kaldırılan sürücünün bacağında çok sayıda kırık olduğu öğrenildi. Kazada, kamyonette bulunan Ali K. ve Ayhan Ç. de yaralanarak Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Kazayı burnu bile kanamadan atlatan kamyonet şoförünün babası Şahin K., "Biz işten çıkmış eve gidiyorduk. Ana yoldan gelen otomobil aniden tali yola girerek önümüze çıktı. Çarpmamak için kaçmak istedik, ancak otomobil de bizimle aynı yöne kaçınca kafa kafaya çarpıştık. Ben araçtan çıkıp hemen polisi aradım" dedi.

Polis kazayla ilgili soruşturma başlattı. (İHA)


 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler