YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kadın şoför dereye uçtu
Kadın şoför dereye uçtu
14 Ekim 2009 12:23
Kalkış sırasında aniden gaza basınca olanlar oldu!

Balıkesir'de bir otomobil, park halindeki iki araca çarptıktan sonra sürüklediği üçüncü araç ile çarptığı ağacı devirip dereye uçtu...

Kaza, edinilen bilgiye göre, Atatürk Mahallesi'ndeki 52 Evler'de meydana geldi. Atatürk İlköğretim Okulu'nun arkasında meydana gelen olayda A.Ö. isimli bayan sürücü, park halinde olan 10 F 3451 plakalı lüks aracını çalıştırdı. Kalkış sırasında aniden gaza basan ve dengesini kaybeden acemi sürücü park halindeki 10 EZ 432 ve 10 EY 600 plakalı araçlara çarptıktan sonra 10 TS 423 plakalı yine park halindeki bir başka otomobile çarptı.

Son çarptığı aracı sürükleyen bayan sürücünün kullandığı otomobil Çay deresinin kenarındaki bir çam ağacını devirdikten sonra yaklaşık 5 metre derinlikteki kuru dereye uçtu. Acemi sürücünün kullandığı otomobilin altında kalan araç hurdaya dönerken, olayda büyük çapta maddi hasar meydana geldi. Görenleri şaşırtan olayda aracı kullanan A.Ö. isimli bayan sürücü ile yanında bulunan 3 yaşındaki oğlu E.Ö. kazadan yara almadan kurtuldu.

Ambulans ile hastaneye kaldırılan anne ve çocuğunun ayakta tedavilerinin ardından tabur edildikleri, kazayla ilgili soruşturmanın ise sürdüğü bildirildi. Kazada araçları hasar gören diğer sürücüler ise acemi sürücüye tepki gösterirken, zararlarının karşılanması için şikayetçi oldukları öğrenildi.
 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler