YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İzmir'de esrarengiz cinayet
İzmir’in Ödemiş İlçesi’nde çiçekçilik yaparak geçimini sağlayan Mustafa Ali Sezen isimli vatandaşın cesedi, oğlu Serkan Sezen ve yakınlarınca bahçe havuzunda bulundu.
İzmir'de esrarengiz cinayet
01 Ocak 2013 / 19:53 Güncelleme: 01 Ocak 2013 / 20:05

Kimliği belirsiz kişilerce öldürülen maktül Mustafa Ali Sezen’in kesin ölüm nedeni ve faillerinin bulunması amacıyla Ödemiş İlçe Jandarma ve Ödemiş Savcılığı’nca geniş çaplı soruşturma başlatıldı. Sezen’in cesedi ise ayrıntılı inceleme için İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.
 
İddiaya göre Mustafa Ali Sezen’in öldürülmeden iki gün önce çiçek seralarının önünde tanımadığı ve Denizlili olduklarını söyleyen üç kişi tarafından eter koklatılarak bayıltılıp kaçırıldı. İki gün rehin tutulan Sezen’in serbest bırakıldı. Serbest kalan Mustafa Ali Sezen olayla ilgili şikayet dilekçesi Ödemiş Savcılığı’na verdi.
 
Kaçırılmasıyla ilgili şikayet dilekçesi verdikten iki gün sonra cesedi bulunan Mustafa Ali Sezen’in ölüm nedeninin saptanması amacıyla başlatılan soruşturma sürerken, yaşadıklarına inanamayan Sezen’in eşi Aysel, oğlu Serkan Sezen ve yakınları gözyaşlarına boğuldu.
 
Olayla ilgili başlatılan geniş çaplı soruşturma ve inceleme ise sürüyor.
İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler