YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte sahte doktorun asıl mesleği!
İşte sahte doktorun asıl mesleği!
18 Haziran 2013 17:39
Taksim Gezi Parkı eylemlerine gözaltına alınan ve doktor olmadıkları ortaya çıkan kişilerden birinin asıl mesleği ortaya çıktı.

Şişli Ramada Otel civarında üzerlerinde doktor kıyafetleri ile gözaltına alınan sahte doktorlardan birinin farklı mekanlarda şarkı söylediği ortaya çıktı. Gezi Parkı eylemlerine doktor önlüğüyle katılan ve gözaltına alınan 3 kişi adeta birer suç makinesi çıktı. "Doktorlar gözaltına alındı" şeklinde farklı basın yayın organlarında yer alan haberlerin ardından İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu twitter aracılığıyla açıklama yapmış ve gözaltına alınan bu şahısların doktor olmadıklarını açıklamıştı.

Şişli Ramada Otel civarında üzerlerinde doktor kıyafetleri ile gözaltına alınan kişilerin Emniyette sorguları devam ediyor. A.R.K. (38), Y.E (22) ve F.T (21) üzerlerinde doktor elbiseleri ile göstericilerin arasına karışmak isterken, polis tarafından şüphelenilerek gözaltına alınmıştı. Bu A.R.K'nin 7 adet hırsızlık, 1 adet tehdit, 1 adet yaralama suçlarından kaydının bulunduğu ve devam eden davalarının olduğu belirlendi. Henüz 22 yaşında olan Y.E ise beden ve ruh sağlığı bakımından kendini savunamayacak bir kişiyi öldürmekten yargılandığı, cezaevindeyken 6 kez firara teşebbüs ettiği 2 tehdit kaydının bulunduğu öğrenildi. Y.E'nin ayrıca asker firarisi olduğu da ortaya çıktı. 21 yaşındaki F.T'nin ise terör örgütüne üyelik terör örgütü propagandası yapmak, suç eşyasını satın almak, tehdit, örgüte yardım, kişisel verileri hukuka aykırı olarak ele geçirmek suçlarından soruşturma geçirdiği ve tutuklu yargılaması devam ettiği dönemde Amasya-Van-Hakkari cezaevlerinde yattığı tespit edildi. Doktor önlüğü ile gözaltına alınanlardan A.R.K'nin farklı mekanlarda Ali Eren takma adı ile şarkı söylediği öğrenildi.

1-119.jpg

Milliyet

18:17
 // Maliki
Bunları sakın cehepe ye vermeyin bir diploma uydururlar bu arada gösterilere katılan doktorlarada selam olsun "alın bunları aranıza da öyle devam edin eyleminize insan katilleri "...
18 Haziran 2013 18:17
18:06
 // 1890 YILINDAN BERİ İŞGAL ALTINDAYIZ
Yalan arkadaş, yalan! Düşmanı denize döktüğümüz, Fransızları kovduğumuz, İtalyanları yendiğimiz, külliyen yalan. Düşman ve hainler hala işgaline devam ediyor. Öyle olmasaydı, Anadolu insanı fakir, bu züppe terörist ve hainler, zengin doğarmıydı. Ülkenin en güzel sahil kısımlarında kimler var dikkat edin. Denize dökülen kimse yok....
18 Haziran 2013 18:06
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler