YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte 5 bin liralık timsah postu!
İşte 5 bin liralık timsah postu!
19 Haziran 2013 11:12
Bursaspor’un merhum Başkanı İbrahim Yazıcı’nın Singapur’dan sipariş ettirdiği 5 bin dolarlık gerçek timsah postu sipariş verenin elinde kaldı.

Geçtiğimiz aylarda oynanan Orduspor-Bursaspor maçının ardından Bursa’ya gelen ve arkadaşlarıyla bir çay bahçesinde sohbet ederken kalp krizi geçiren ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Yazıcı’nın ölmeden önce timsah postu sipariş ettiği ortaya çıktı.

Bursaspor’un Özlüce Spor Tesisleri’ndeki başkanlık makamına asmak için Singapur’dan sipariş ettiği 5 bin dolar değerinde timsah postu, siparişi verenin elinde kaldı. Yazıcı’nın isteğini kırmayan Erdem Terzi, merhum başkanın verdiği ölçüler doğrultusunda bir timsah postu buldu. Kredi kartıyla 5 bin doları ödeyen Terzi, Singapur’dan verdiği siparişi Bursa’ya geldi ancak bu sırada Yazıcı kalp krizi geçirdi. Başkanın iyileşmesini bekleyen Terzi, kötü haberi alınca bir süre bekledi. Başkanın vefatından 1 ay sonra Yazıcı’nın kardeşlerinin yanına giden Terzi, Yazıcı’nın kendisine timsah postu siparişi verdiğini söyledi. Ancak Yazıcı’nın yakınları yasta olduklarını ifade ederek postu alamayacaklarını söyledi. Bursaspor Yönetim Kurulu’na durumu bildiren Terzi buradan da olumsuz cevap alınca şok oldu. Neredeyse bütün parasını timsah postuna yatıran Terzi, şimdi kara kara düşünüyor.

2 metre boyundaki yavru timsah postu karşılığında İbrahim Yazıcı’dan 5 bin dolar alacağını ifade eden Terzi, “Merhum başkan Bursaspor camiası için timsah postunu getirtti. İbrahim başkanımız bunu Özlüce Tesisleri için düşünmüştü. Elimde faturası da var. İbrahim başkanla 5 bin dolara anlaşmıştık, ancak alıcı çıkması halinde 4 bin dolara vereceğim. Tamamen kanunlara uygun, süs eşyası olarak kullanıldığı için herhangi bir sıkıntısı yok” dedi.

 

İHA

yazık
 // yusuf ordulu
koskoca bursaspor bunun ödemesini yapamadımı ...
19 Haziran 2013 Çarşamba 20:25
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler