YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul'da çatı katı cinayeti
İstanbul'da çatı katı cinayeti
31 Ağustos 2010 08:28
İstanbul Ataşehir'de iki kardeş evlerinin üzerine yaptırdıkları çatı katı için tartışmaya başladı. Tartışmanın biranda kavgaya dönüşmesi sonucu bıçaklar çekildi. Olayda bir kişi hayatını kaybetti.

Ataşehir'de iki katlı evlerinin üzerine inşa ettikleri çatı katı için anlaşmazlığa düşen Temel Kayaoğlu (61), tartıştığı kardeşi Şenol Kayaoğlu'nu (47) bıçaklayarak öldürdü. Kavgada elinden yaralanan Temel Kayaoğlu kaçtı.

Edinilen bilgiye göre, Kayışdağı Mahallesi, Nusret Sokak Numara 7'de, bir süre önce yaralama suçundan girdiği cezaevinden çıkan Temel Kayaoğlu, saat 02.00 sıralarında iki katlı evlerinin üzerine inşa ettikleri çatı katı yüzünden kardeşi Şenol Kayaoğlu ile tartıştı. Kavgaya dönüşen tartışmada iki kardeş birbirlerine bıçakla saldırdı.

Vücuduna aldığı bıçak darbeleriyle ağır yaralanan Şenol Kayaoğlu yakınları tarafından kaldırıldığı Özel Avicenna Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Elinden yaralanan Temel Kayaoğlu ise yaya olarak kaçtı.  Polis, Temel Kayaoğlu'nu yakalamak için çalışma başlattı.
İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler