YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşadamının oğlunu kaçırdılar
İşadamının oğlunu kaçırdılar
24 Mayıs 2013 17:26
Bursa’nın Gemlik ilçesinde bir işadamının oğlu, silahlı ve kar maskeli 3 kişi tarafından kaçırıldı. İşadamını arayan zanlılar 1 milyon TL fidye istedi.

Edinilen bilgiye göre Gemlik'e bağlı Kurşunlu Mahallesi'nde bir benzin istasyonunun ortaklarından İzzet Ekin'in 27 yaşındaki oğlu Uğur Ekin, bu sabah yürüyerek istasyona gelen kar maskeli 3 kişi tarafından kaçırıldı. Uğur Ekin'in kullandığı otomobile binerek istasyondan uzaklaşan zanlılar, daha sonra oğlunun telefonundan İzzet Ekin'i arayarak 1 milyon TL fidye istedi. İzzet Ekin’i polis ekiplerine haber vermemesi konusunda uyaran zanlılar, aksi takdirde oğluna zarar geleceğini söyledi.

Güvenlik güçlerine haber verilmesinin ardından, Ekin’in kaçırıldığı otomobil benzin istasyonunun 2 kilometre uzağındaki Gençali Mahallesi yakınlarında terk edilmiş olarak buldu. Çevrede yapılan aramada Ekin ile kendisini kaçıranlara ulaşılamadı. MOBESE kayıtlarını ve benzin istasyonundaki güvenlik kameralarını inceleyen polis, zanlıların kimliklerini ve nereye kaçtıklarını araştırıyor.

Olayın şokunu üzerinden atamayan baba İzzet Ekin ise tehdit aldıkları için konuşamayacağını söyledi

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler