YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İntihar eden Üsteğmen'e son görev
İntihar eden Üsteğmen'e son görev
13 Şubat 2013 17:51
Diyarbakır'da intihar ettiği bildirilen Piyade Üsteğmen Yaşar Karaağaç (29) Erzincan'da son yolculuğuna uğurlandı.

Erzincan Cemevi'ndeki cenaze törenine Karaağaç'ın annesi Mercan, babası Davut Karaağaç ile yakınlarının yanı sıra AK Parti Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle, CHP Erzincan Milletvekili Muharrem Işık, Erzincan Vali Yardımcısı Abdullah Çiftçi, askeri ve sivil erkan katıldı.

Cenaze töreninde konuşan CHP Milletvekili Işık, büyük acı yaşadıklarını belirterek, ''Böylesine zeki bir genç, yokluklar içinde büyüyen bir genç neden böyle bir olaya sürüklendi  İntihar olmuş olabilir bunu biz normal karşılarız ama intihara getiren sebep neydi  Bunun bulunması gerekiyor'' diye konuştu.

Karaağaç'ın naaşı, kılınan cenaze namazının ardından, askerlerin omuzunda cenaze aracına taşındı. Cenaze, daha sonra Günbağı Köyü Mezarlığı'nda toprağa verildi. Piyade Üsteğmen Yaşar Karaağaç'ın Diyarbakır'ın Hani ilçesinde görev yaptığı bildirildi.


AA

yaşar utgm
 // Bülent Coskun
Yaşar ustegmenim ile yaklaşık 3 ay lice/narlı üs bölgesinde beraber görev yaptık çok merhametli onurlu serefli kısaca adam gibi adamdı intiharına daha akıl sır erdiremedim benimle çok dertlesirdi bir defasında morali çok bozuktu ne oldu komutanım niye moralin bozuk dedim tabur komutanlarının kendisine ve diğer arkadaslarına çok baskı uyguladığını 3 defa nişan yapmasına engel olduğunu yasamaktan ,meslekten soguttugunu çok bunaldıgını söylemişti ben kimseyi suclamıyorum...
14 Şubat 2013 15:14
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler