YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İkizinin öldüğünü söyleyemediler!
İkizinin öldüğünü söyleyemediler!
11 Nisan 2013 16:58
Sarıyer’de denize düşen ve kendisine yardım etmek isteyen ikiz kardeşinin öldüğü olaydan yaralı olarak kurtulan Enes Karakurt, kendine gelir gelmez ikizini sordu. Acılı aile Enes’e ikizinin öldüğünü söyleyemedi.

Sarıyer Rumeli Feneri'nde geçtiğimiz haftasonu yaşanan olayda, piknik için gittikleri Rumeli Feneri'nde, elini yıkamak isteyen 16 yaşındaki Enes Karakurt denize düşmüş, ikizini kurtarmak için denize atlayan Ersin Karakurt hayatını kaybetmişti. Enes ise hastanede tedavi altına alınmıştı. Olayın ardından Maslak Acıbadem Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınan Enes, yoğun bakımdan çıktı. Enes, kendine gelir gelmez ilk olarak ikizini sordu. Gözü yaşlı baba Yunus Karakurt, Enes’e kardeşinin öldüğünü söyleyemedi. Enes’in tedavi gördüğü hastane önünde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yunus Karakurt, “Cenabı Allah’ın takdiri ilahisi, birini kurtardık birini kaybettik. Şu an Enes’in durumu iyi ama kardeşinin öldüğünü kendine söylemedik. Kardeşini soruyor. Biz kendisinden ağır olduğu için başka bir bölümde diye avutuyoruz. Doktorların psikologların yardımı ile daha sonra kendisine söyleyeceğiz” dedi.

Öte yandan yoğun bakımdan çıkan Enes Karakurt, tedavisine devam edilmek üzere Küçükçekmece’de bulunan özel bir hastaneye sevk edildi.

İHA

taniyorum
 // bahar önat
cocukluk arkadasim esra karakurtun kardeşlerı yıkucı habdr ALLAHim enese sabır versin...
14 Nisan 2013 Pazar 19:28
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler