YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İçtiği sigara sonu oldu
İçtiği sigara sonu oldu
21 Şubat 2013 11:48
Tekirdağ'da yaşayan 36 yaşındaki Ertunç Baran, yatağında yanmış halde bulundu.

Çalıştığı işyerinin depo kısmında kalan 1 çocuk babası Ertunç Baran’ın cansız bedenine iş yeri sahipleri ulaşırken, elektrik bulunmayan depoda yangının sigara izmaritinden çıktığı tahmin ediliyor.

Eşinden boşanan ve bir çocuk babası Ertunç Baran, kaldığı depo kısmında yanarak hayatını kaybetti. Gazi Osman Paşa Mahallesi Sayar sokak numara 5 adresinde meydana gelen olayda bir kişi yanarak hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre Sayar sokak Kardeşler apartmanı numara 5 adresinde bulunan bir elektronik dükkanına ait depoda yangın meydana geldi. Apartman sakinleri depodan yükselen dumanları görünce iş yeri sahiplerine ulaşarak durum hakkında bilgi verdiler.

İş yeri sahibi Mehmet Özdemir oğlu Veli Özdemir ile birlikte depo kısmına geldiklerinde kapı kitli olduğu için içeri giremediler. Depo camını kırarak içeri girmeye başaran iş yeri sahipleri yanlarında elektronikçi olarak çalışan 36 yaşındaki Ertunç Baran’ın cesediyle karşılaştılar. Durumun emniyet güçlerine haber verilmesinin ardından olay yerine gelen ekipler, meydana gelen olayla ilgili incelemelerde bulundular.

Meydana gelen yangın olayından dolayı olay yerine itfaiye ekipleri de çağrılırken, deponun kapalı olmasından dolayı çıkan yangının büyümeden söndüğü tespit edildi. Yapılan incelemelerde depo kısmında yalnız yaşayan Ertunç Baran’ın kaldığı yatak tutuşurken, yatak çevresinde de boş alkol şişeleri bulundu. Yangının sigara izmaritinden çıktığı tahmin edilirken, Ertunç Baran’ın ise vücudunun yandığı belirlendi.

Olay yerine gelen cumhuriyet savcısının yaptıkları incelemenin ardından Ertunç Baran’ın cansız bedeni itfaiye ekiplerince cenaze arabasına konularak Çerkezköy Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Diğer yandan 10 yıldır aynı yerde çalıştığı öğrenilen Ertunç Baran’ın eşi Gülizar Baran’dan boşandığı ve İlayda isminde 9 yaşında bir kız çocuğu olduğu öğrenildi. Ertunç Baran’ın patronlarından Veli Özdemir saatlerce depo önünde gözyaşı dökerken, kendisini kardeşi Arsel Özdemir güçlükle sakinleştirdi. Çerkezköy Devlet hastanesi morguna kaldırılan Ertunç baran’ın cansız bedeni burada da yapılan incelemelerin ardından kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için İstanbul Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Olayla ilgili çok yönlü soruşturma sürüyor.,

 

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler