YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İçiniz cız edecek
İlginç kaza görüntüleri bu kez Osmaniye'den...MOBESE kameralarına yine "bu kadar da olmaz" dedirten görüntüler yansıdı.
İçiniz cız edecek
15 Temmuz 2010 / 14:00 Güncelleme: 15 Temmuz 2010 / 14:56

Osmaniye Emniyet Müdürlüğü tarafından yeni uygulamaya sokulan ve 40 noktada 49 kamera ile hizmet veren MOBESE kameralarına ilginç kazalar yansıdı. 

Yeni Hayat Hastanesi önünde meydana gelen yaralamalı motosiklet kazası, Sanayi Sitesi Kavşağında meydana gelen yine yaralamalı motosiklet kazası ve Adnan Menderes Bulvarı'nda otomobilin anne ve küçük kızına çarptığı kaza MOBESE kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.  

Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre. Yeni Hayat Hastanesi önünde meydana gelen kazada motosiklet sürücüsü Abdulhakim Erdem ve motosikletin arkasında bulunan Sabri Yürekli hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandı.   

Yine, Sanayi Sitesi kavşağındaki motosiklet kazasında da motosiklet sürücüsü Mehmet Çelik hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandı.   

Adnan Menderes Bulvarı'ndaki kazada yolu karşıdan karşıya yaya olarak geçen Hürü Demir ve 5 yaşındaki Sezer Demir'e bir otomobil çarptı. Havada taklalar atan anne ve çocuğunun hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi.

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler