YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hem suçlu hem güçlü
Hem suçlu hem güçlü diye buna denir işte. Adana'da bir kadın kendisini aldatan kocasını yakaldı. Yakalanan adam karısını tekme tokat dövdü..
Hem suçlu hem güçlü
08 Mart 2010 / 15:16 Güncelleme: 08 Mart 2010 / 15:33

Adana'da bir kadın, takip ettiği kocasını kendisini aldattığını ileri sürdüğü kadınla birlikte yakaladı. Kocasından dayak yiyen kadın, polis merkezine götürülürken eşinden şikayetçi oldu.

Edinilen bilgiye göre olay merkez Seyhan ilçesi, Yeşilyurt Mahallesi'nde meydana geldi. Bir süredir eşinin kendini aldattığından şüphelenen Hülya H. (31), sabahleyin erkenden evden çıkan kocasını takip etmeye başladı. Kocası Mehmet H.'nin Yeşilyurt Mahallesi'nde bir apartman dairesine girdiğini gören Hülya H., bir süre bekledikten sonra evin kapı zilini çaldı. Evden karşısına Neriman H. adlı kadın çıktı. Kadını görünce sinirlenen ve bağırmaya başlayan Hülya H.'nin sesini duyan eşi de dışarı çıktı. Bunun üzerine Mehmet H. eşini dövmeye başladı. Apartmandan çıkan karı koca bu kez sokakta tartışmaya başladı. Mehmet H., sokak ortasında da eşini darp ettikten sonra otomobile bindirerek olay yerinden uzaklaşmaya çalıştı. Ancak çevrede kadının dayak yediğini gören vatandaşlar polisi arayarak bir kadının darp edildikten sonra bir otomobille götürülmek istendiğini bildirdi. Harekete geçen polis, Altun Bulvarı'nda içinde Hülya H. ve Mehmet H.'nin bulunduğu aracı durdurdu. Hülya H. polise kimliğini vererek, "Eşimi sevgilisiyle birlikte bastım. O da beni dövdü. Ben eşimden şikayetçiyim" dedi.

Mehmet H. ise basın mensuplarının kendisini görüntülediğini fark edince onlara saldırdı. Ancak Mehmet H.'yi polisler engelledi.

Daha sonra Mehmet H. polis aracına bindirilerek polis merkezine götürüldü. Hülya H. ise eşinin kendisini neden dövdüğü yönündeki sorulara ise "Bu bir ailevi mesele. Siz karışmayın" diye yanıt verdi.

Polis merkezine götürülen çiftin ifadesi alındı. Hülya H., eşinin kendisini aldattığını ve darp ettiğini ileri sürerek davacı oldu. Mehmet H. ise suçlamaları kabul etmedi.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi. (İHA)

aldatmak hastalıktır
 // erkan
Bu tiple böyle bir kadını bulmuş hala aldatıyor. Demek ki insanın içinde olduktan sonra dünyanın bütün kadınlarını da getirseniz aldatmayı sürdürür....
08 Mart 2010 15:33
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler