YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Havalimanını birbirine kattı
Atatürk Havalimanı'nda aşırı alkol alan Rus yolcu, havalimanını birbirine kattı. Polis, yolcuları rahatsız etmeye başlayan sarhoş yolcuyu kahve ile ayıltamayınca çareyi uyutmakta buldu.
Havalimanını birbirine kattı
24 Kasım 2009 / 22:50 Güncelleme: 24 Kasım 2009 / 23:44

Rus uyruklu yolcu ülkesine gitmek için geldiği İstanbul Atatürk Havalimanı'nda uçak saatini beklerken alkolü fazla kaçırdı. Yolcuları rahatsız etmeye başlaması üzerine polis devreye girdi. Rus yolcunun yanına giden polis, yolcunun sarhoş olduğunu ve çevresini rahatsız ettiğini tespit etti. Bunun üzerine polis, yolcunun ayılması için önce kahve ikram etti. Sarhoş yolcu buna rağmen ayılamayınca temiz hava alması için havalimanında dolaştırıldı. Tüm uygulamalara rağmen kendisine gelemeyen ve yolcuları rahatız etmeye devam eden sarhoş yolcu, bir ara elbiselerini çıkartarak soyunmaya kalktı. Ayakkabılarını çıkarmak isteyen sarhoş yolcu, yaptıkları ile hem vatandaşları hem de polisi yıldırdı.

Ayakta durmakta bile güçlük çeken sarhoş yolcu, polis memurlarının ve vatandaşların şaşkın bakışları arasında bir anda yere yığıldı. Sarhoş yolcuyu yine vatandaşlar ve polis memurları ayağa kaldırdı. Yetkilileri saatlerce uğraşmasına rağmen ayılmayan yolcu, son çare alarak uyutulmasına karar verildi. Sarhoş yolcu daha sonra uyuması için boş bir odaya alındı. Yolcunun ayıldıktan sonra ülkesine gönderileceği belirtildi.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER...


 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler