YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Havalar nasıl olacak?
Havalar nasıl olacak?
08 Kasım 2011 10:31
Meteorolojiden yaplan değerlendirmelere göre hava sıcaklıkları 2 ila 4 derece artacak. İç ve doğu bölgelerde ise buzlanma ve don olayı görülecek.

Yapılan son değerlendirmelere göre; sabah saatlerinde Artvin, Hopa ve Hakkari çevrelerinin, öğle saatlerinden sonra Rize çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde kuzeybatı kesimlerde yer yer sis hadisesi ile birlikte iç ve doğu bölgelerimizde buzlanma ve don olayı görüleceği bekleniyor.

Kuzey kesimlerde hava sıcaklığının 2 ila 4 derece artması, diğer yerlerde önemli bir değişikliğin olmaması tahmin ediliyor.

MARMARA: Parçalı ve az bulutlu... Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin güneydoğusunda yer yer sis olayı görülebilir. Rüzgarın; öğle saatlerine kadar bölgenin batısında kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz) yönlerden yer yer kuvvetli (30-50 km/saat) olarak esmesi bekleniyor.

EGE: Az bulutlu ve açık... Bu sabah ve gece saatlerinde; Afyonkarahisar, Kütahya ve Uşak çevrelerinde yer yer sis ile birlikte hafif buzlanma ve don olayının görüleceği tahmin ediliyor.

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık...

İÇ ANADOLU: Az bulutlu ve açık... Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin kuzeybatısında yer yer hafif sis ile birlikte bölge genelinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.

BATI KARADENİZ: Parçalı ve az bulutlu... Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve az bulutlu; akşam saatlerine kadar Rize, Artvin ve Hopa çevreleri aralıklı yağışlı... Yağışların, genellikle yağmur ve sağanak, Artvin'in yüksek kesimlerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacağı tahmin ediliyor. Rüzgarın; öğle saatlerine kadar Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarında batı ve kuzeybatı yönlerden kuvvetli (30-50 km/saat) eseceği bekleniyor.

DOĞU ANADOLU: Genellikle parçalı ve az bulutlu, bölgenin doğusu çok bulutlu; bu sabah saatlerinde Hakkari çevrelerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin kuzey ve doğusunda buzlanma ve don olayı bekleniyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık...

 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler