YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Havalar nasıl olacak?
Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacak, mevsim normalleri civarında seyredecek.
Havalar nasıl olacak?
22 Ağustos 2011 / 10:09 Güncelleme: 22 Ağustos 2011 / 10:10

Yapılan son değerlendirmelere göre; Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarında kısa süreli ve yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış geçişleri bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik olmayacak, mevsim normalleri civarında seyredecek.

RÜZGAR: Genellikle kuzey ve kuzeydoğu, zamanla doğu kesimlerde batı ve güneybatı yönlerden hafif arasıra orta kuvvette; Marmara ile Kuzey Ege kıyılarında yer yer kuvvetli (30-50 km/saat) olarak esmesi bekleniyor.

UYARILAR

KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI: Rüzgarın; Marmara ile Kuzey Ege kıyılarında kuzey ve kuzeydoğu yönlerden yer yer kuvvetli (30-50 km/saat) olarak esmesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı ilgililerin ve vatandaşların tedbirli ve dikkatli olması gerekmektedir.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA: Az bulutlu ve açık geçecek. Rüzgarın; bölge genelinde kuzey ve kuzeydoğu yönlerden yer yer kuvvetli olarak (30-40 km/saat) esmesi bekleniyor.

EGE: Az bulutlu ve açık geçecek. Rüzgarın; Kuzey Ege kıyılarında kuzey ve kuzeydoğu yönlerden yer yer kuvvetli (30-50 km/saat) olarak esmesi bekleniyor.

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık, doğusu parçalı bulutlu geçecek.

İÇ ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçecek.

BATI KARADENİZ: Parçalı ve az bulutlu geçecek.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu; Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları kısa süreli ve yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

DOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık, kuzeyi parçalı bulutlu geçecek.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçecek.

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler