YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Havalar nasıl olacak?
Havalar nasıl olacak?
17 Ağustos 2011 11:26
Hava sıcaklıkları mevsim normallerinde seyretmeye devam edecek...

Yapılan son değerlendirmelere göre; Rize, Artvin, Ardahan, Trabzon'un doğu ilçeleri kısa süreli ve yerel olmak üzere aralıklarla sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.Rüzgar: öğle saatlerinden itibaren Marmara'da kuzey ve kuzeydoğu, Güney Ege kıyılarında kuzey ve kuzeybatı yönlerden kuvvetli (30-50 km/saat)olarak esecek.

HAVA SICAKLIĞI: Ülke genelinde önemli bir değişiklik olmayacak.Ülkemiz genelinde mevsim normalleri civarında seyretmeye devam edecek.

RÜZGAR: Genellikle kuzey ve kuzeybatı, Akdeniz kıyıları ile ülkemizin güneydoğu kesimlerinde güney ve batı yönlerden hafif arasıra orta kuvvette, öğle saatlerinden itibaren Marmara'da kuzey ve kuzeydoğu, Güney Ege kıyılarında kuzey ve kuzeybatı yönlerden kuvvetli (30-50 km/saat)olarak esecek.

BÖLGELERİZDE HAVA

MARMARA: Az bulutlu ve açık geçecek.Rüzgar; öğle saatlerinden itibaren güneybatısında, gece saatlerinden itibaren bölge genelinde kuzey kuzeydogu yönlerden kuvvetli (30-40 km/saat)olarak esecek.
EGE: Az bulutlu ve açık geçecek.Rüzgar; öğle saatlerinden itibaren güney kıyılarında kuzey kuzeybatı yönlerden kuvvetli (30-50 km/saat)olarak esecek

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık, zamanla iç kesimleri parçalı ve çok bulutlu geçecek.

İÇ ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçecek.

BATI KARADENİZ: Parçalı ve az bulutlu geçecek.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, Rize ve Artvin ile Trabzon'un doğu ilçeleri kısa süreli ve yerel olmak üzere aralıklarla sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

DOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık, kuzey kesimleri parçalı ve çok bulutlu, Ardahan çevreleri aralıklarla sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık.

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler