YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hava sıcaklıkları düşecek
Hava sıcaklıkları düşecek
12 Nisan 2016 14:26
İstanbul'da bugün hava parçalı ve çok bulutlu 17 derece olacak. Sabah saatlerinde Anadolu yakasında sağanak yağış bekleniyor.

Yapılan son değerlendirmelere göre; yurdun büyük bir bölümünde sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak şeklinde görülecek olan yağışların; Bolu, Karabük, Kastamonu, Çankırı, Ankara, Kırıkkale, Çorum, Amasya’nın batısı ile Samsun ve Sinop’un iç kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olacağı tahmin ediliyor.

SICAKLIKLAR 5 DERECE AZALACAK

Kuzey ve iç kesimlerde 2 ila 5 derece azalacağı, batı bölgelerde 2 ila 4 derece artması bekleniyor.

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Ülke genelinde görülecek yağışların; Bolu, Karabük, Kastamonu, Çankırı, Ankara, Kırıkkale, Çorum, Amasya’nın batısı ile Samsun ve Sinop’un iç kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı (ani sel, su baskını, heyelan, vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

 // Recrep
Yağmur demek bereket rizik bolluk kısmet demektir.yağmurun olmadığı yerler kuru çöl OLUR. ALLÂH ÖYLE KÖTÜ GUNLER GÖSTERMESİN. AMİN HAYAT yayağmur nimettir.Bütün yaşamın canlıların serumu.olmasa yaşam biter BÜTÜN canlılar için....
12 Nisan 2016 16:01
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler