YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hatıra fotoğrafı çekinirken öldü
Hatıra fotoğrafı çekinirken öldü
08 Mart 2013 19:38
Osmaniye'de hatıra fotoğrafı çektirmek için tren istasyonundaki vagonun üzerine çıkan genç, burada elektrik akımına kapılarak yaşamını yitirdi.

Aksaray Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Enes Can Altıkaya (16), Okullararası Genç Erkekler Grekoromen ve Serbest Güreş Grup Müsabakaları'na katılmak üzere geldiği Osmaniye'de, öğle arasında arkadaşları ile Yeni Mahalle'deki tren istasyonuna gitti.

Burada fotoğraf çektirmek için çakıl yüklü vagonun üzerine çıkan Altıkaya, üstünden geçen yüksek gerilim hattındaki elektrik akımına kapıldı. Altıkaya, hatlardaki enerjinin kesilmesinin ardından 112 Acil Servis görevlileri tarafından Osmaniye Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Hastaneye geldiğinde kalbinin durduğu belirlenen Altıkaya, doktorların müdahalesi ile yaşama döndürüldü. Yoğun bakım servisinde tedavi altına alınan genç sporcu, burada hayatını kaybetti.

16-17 yaş grubu sporcusu olan Altıkaya'nın, yarın güreşeceği öğrenildi.

Bu arada, müsabakaları izlemek için Osmaniye Spor Salonu'na gelen AK Parti Osmaniye Milletvekili Suat Önal, olaydan duyduğu üzüntüyü belirterek, okul yetkililerine baş sağlığı diledi.

AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler