YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hatay Valiliği'nden patlama açıklaması
Hatay Valiliği'nden patlama açıklaması
17 Mayıs 2013 17:53
Hatay Valiliği, Altınözü ilçesine bağlı Tanışma köyünde düzenlenen operasyonda bir zanlının güvenlik güçlerine mukavemet göstererek kaçak akaryakıt deposunu ateşe vermesi sonucu gerçekleşen patlamayla ilgili açıklama yaptı...

Hatay Valiliği, Altınözü ilçesine bağlı Tanışma köyünde düzenlenen operasyonda bir zanlının güvenlik güçlerine mukavemet göstererek kaçak akaryakıt deposunu ateşe vermesi sonucu gerçekleşen patlamada ilk belirlemelere göre 10 kişinin hayatını kaybettiğini, 3 kişinin yaralandığını bildirdi.

Valilik internet sitesinde yer alan açıklamada, kent merkezine bağlı Tanışma köyünde M.G. isimli şahsın akaryakıt kaçakçılığı yaptığı bilgisini alan güvenlik güçlerinin, adli makamlardan alınan arama izniyle ilgili adrese gittiği belirtildi.

Adreste ikamet eden M.G'nin güvenlik güçlerine mukavemet gösterdiği ve saat 15.15 sıralarında kaçak akaryakıt deposunu ateşe verdiği, bunun sonucunda gerçekleşen patlamada ilk belirlemelere göre 10 kişinin hayatını kaybettiği, depoyu ateşleyen şahsın da aralarında olduğu 3 kişinin yaralandığı bildirildi.

Açıklamada, yaralılardan durumunun ağır olan bir kişinin hava ambulansıyla il dışına sevk edildiği, diğer yaralıların olay yerine intikal eden 112 Acil Sağlık birimleri tarafından hastanelere kaldırıldığı kaydedildi.

Konunun tüm yönleriyle incelendiği ifade edildi.

AA

18:24
 // Diş ağrısı, baş ağrısını bastırır
Demekki terör bittiğinde, daha hangi illerimizde pislikler döndüğünü anlayacağız. Doğu ve Güneydoğu ile uğraşırken, asıl kangren olan yerleri göreceğiz. Acı ama gerçek. Uluderedeki kaçakçılar öldürmedi, öldü. Peki bu vicdansız kaçakçı ne yaptı, depoyu ateşe verip, ekmeğinin peşinde olan inşaat işçilerini öldürdü. Daha çok pislik çıkacak çook....
17 Mayıs 2013 18:24
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler