YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hamile kadın doktoru dövdü
İzmit Kuruçeşme Yenimahalle’de meydana gelen olayda hamile olduğu öğrenilen Pelin B., kendisine yanlış hap verdiği gerekçesiyle kadın doktoru darp etti.
Hamile kadın doktoru dövdü
24 Ocak 2013 / 19:43 Güncelleme: 24 Ocak 2013 / 20:02

İzmit Kuruçeşme Yeni Mahalle Aile Sağlık Merkezi’nde meydana gelen olayda 3 aylık hamile olduğu öğrenilen bir kadın, kendisine zararlı bir ağrı kesici verdiği gerekçesiyle kadın doktoru darp etti. Alınan bilgiye göre sabah saatlerinde Pelin B. (26) eşi Mecit B. (34) ile birlikte mide bulantısı şikayeti ile Yeni Mahalle Aile Sağlık Merkezi’ne giderek muayene olmak istedi. Pelin B.’yi muayene eden Doktor Işıl Saka, Pelin B.’ye bir ağrı kesici yazarak gönderdi.
 
Doktor Saka, Mehmet K. isimli hastası ile ilgilenirken odaya yeniden gelen Pelin B. “Bu hap hamilelere zararlıymış, sen nasıl doktorsun, bunu nasıl bana verirsin” diyerek Doktor Saka’ya saldırdı. Doktorun saçlarından tutarak sürüklemeye başlayan Pelin B. ile Işıl Saka arasında arbede çıktı. Bu sırada araya diren sağlık merkezi çalışanları ve hasta Mehmet K. kavgayı ayırmak istedi. Araya giren Mecit B. Mehmet K.’yı da darp etti.
 
Olaydan sonra Doktor Işıl Saka, Pelin B. ile eşi Mecit B.’den şikayetçi oldu. Şikayet üzerine olay yerine gelen İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Mecit B. ile Pelin B.’yi gözaltına aldı. İfadesinde darp olayını kabul etmeyen Pelin B. karşılıklı olarak birbirlerinin saçlarını çektiğini söylediği öğrenildi. İşlemleri tamamlanan Pelin B. ve eşi Mecit B. adliyeye sevk edildi.

slm
 // figen güven
3 aylık hamile birine ağrı kesici verilmez.doktoru dövdüler hemşiryi dövdler hakediyolar demekki. kimse kimsenin yarasına basmadan dövmeye kalkmaz.özellikle devlet hastanelerindeki doktor ve hemşireler surat bir karış güler yüz yok başından sağma yapıp sorulara bile cevap verirken azarlayarak cevap veriyorlarben bile dövmemek için kendimi zor tuttum.doktora gittim ilgilenmedi neyse tahlil yaptırcam hemşireye yerini soruyorum orda diyo suratına bile bakmıyorbaşka doktra gittim oda aynı.özel eniyi...
24 Ocak 2013 22:50
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler