YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Haluk Levent'i yıkan ölüm
Ünlü şarkıcı Haluk Levent, bu ölüm haberiyle yıkıldı.
Haluk Levent'i yıkan ölüm
21 Mayıs 2012 / 11:59 Güncelleme: 21 Mayıs 2012 / 12:06

Haluk Levent'in en içten çığlığı... Ünlü şarkıcı, hayranı olan lösemi hastası Mustafa Şimşek'i ziyaret etmek için konser sonrasına söz verdi. Ancak genç adamın ölüm haberi şarkıcıyı yıktı: Suçluluk hissediyorum!

Anadolu rock'ın güçlü sesi Haluk Levent'i yıkan gecikme... Konser vermek için İzmir'in Buca İlçesi'ne giden Levent, sahneye çıkmadan önce arayan gençlerin, 'Arkadaşımız Mustafa Şimşek lösemi hastası ve sizin büyük hayranınız. Moral vermek için hastanede ziyaret eder misiniz?' ricasını kırmadı. Ünlü şarkıcı, konser sonrasında Mustafa'yı ziyaret edeceğine söz verdi. Ancak hastaneye gidince 25 yaşındaki gencin ölüm haberini alan Levent, kahroldu.

'YAPACAĞINIZI ERTELEMEYİN'

Duygularını twitter'da dile getiren şarkıcı şu ifadeleri kullandı: ... Ve Mustafa Şimşek dün gece vefat etmiş. Yalnız tek bir şeye sığdırabilirim bu yaşadığımı. Annenizi, sevdiğinizi, arkadaşınızı mutlu etmek için lanet olası zaman kavramını hayatınızdan çıkarıp atın. Hemen şimdi sarılın sevdiklerinize...

Mustafa Şimşek'in vefatının kendisini derinden üzdüğünü söyleyen Levent, 'Çok suçluluk hissediyorum. Beni yoran, yıkan, üzen bir şey oldu bu ölüm. Bir şey yapacaksanız kesinlikle ertelemeyin' mesajı verdi. Şimşek, Afyon Dazkırı'da bugün toprağa verilecek.

Halası: Bunu beklemiyorduk

Mustafa Şimşek’in halası Müge Demir yaşadıklarını şöyle anlattı: Tam iyileşiyor derken beklenmedik bir şekilde aramızdan ayrıldı. Haluk Levent’'n geleceğini bildiği için de son gün neşeliymiş. Ama bir anda kalbi durdu. Akşam

 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler