YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Halı sahada evlendiler
Halı sahada evlendiler
15 Haziran 2013 20:18
Bursaspor’un eski futbolcusu Orhan Alemdar, Orhangazi’de bir halı sahada düzenlenen düğünle hayatını Ayşegül Yurdugül ile birleştirdi.

Orhangazi eşi benzeri görülmemiş bir düğüne sahne oldu. Orhangazi’de hayatını sürdüren ve yıllarca Bursaspor forması giydikten sonra çeşitli takımlarda futbol hayatını sürdüren Orhan Alemdar, kendisine ait Alemdar Tesisleri’nde düzenlenen düğün töreni ile hayatını Ayşegül Yurdugül ile birleştirdi. Orhan-Ayşegül Alemdar çiftinin düğünü ise normal şartlarda Alemdar Tesisleri’nde yapılacaktı. Ancak düğün günü yağmurun şiddetini arttırması ile birlikte düğün yine aynı tesisler içinde yer alan üstü kapalı halı sahaya alındı. Aynı akşam oynanması gereken halı saha maçları iptal edilerek saha düğün için hazırlandı. Çift burada yapılan düğün töreni ile dünya evine girdi.

Düğüne Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, Orhangazi Kaymakamı Mustafa Selman Yurdaer, Belediye başkanı İsmail Tartar ile siyasiler ve Orhan Alemdar’ın çeşitli takımlarda birlikte forma giydiği Ömer Aysan, İbrahim Dağaşan’ın da aralarında olduğu çok sayıda futbolcu katıldı.

Düğün bitiminde penaltı atışı yapıldı

Düğünün en renkli görüntüleri ise düğün bitiminde yaşandı. Düğün bitiminde kaleye geçen Orhan Alemdar’a eşi Ayşegül penaltı atışı yaptı. Son derece renkli görüntülerin yaşandığı düğün ile ilgili konuşan Orhan Alemdar, “Yıllarca yeşil sahalarda top oynadıktan sonra düğünü de bu şekilde bir ortamda yapmak bizim için çok güzel oldu” dedi. Güzel gelin Ayşegül Alemdar ise yağmur sebebiyle farklı bir güzellik yaşadıklarını söyledi.

 

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler