YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Halanın dehşet veren intikamı
Halanın dehşet veren intikamı
26 Ekim 2010 08:41
Evinin önünde oynarken kaybolan ve tam 4 gün sonra cesedi apartman boşluğunda bulunan küçük Yunus'u halasının öldürdüğü ortaya çıktı.İfadesinde suçunu itiraf eden hala, "Ağabeyim beni sevdiğimden ayırdığı için yaptım"dedi.

Kaybolduktan 4 gün sonra cesedi bulunan Yunus’u halasının öldürdüğü ortaya çıktı. Genç kadın, evlenmesine izin vermeyen ağabeyinden intikam aldığını söyledi
 

Tüyler ürperten cinayet Elazığ’ın Kovancılar İlçesi’nde işlendi. Geçtiğimiz perşembe günü arkadaşları ile oynamak için dışarı çıkan  4 yaşındaki Yunus Y., bir daha eve dönmedi. Telaşa kapılan aile emniyete kayıp ihbarında bulundu ancak küçük Yunus’tan haber alınamadı. Pazar akşamı Yunus’un yaşadığı apartmandan gelen kötü kokular üzerine araştırma yapan polis küçük çocuğun cesedini, apartmanın havalandırma boşluğunda bir çuval içinde buldu. Başına sert bir cisimle vurularak öldürülen küçük çocuğun havalandırma boşluğuna apartmanın 3’üncü katından atıldığı belirlendi.

‘AĞABEYİM BENİ SEVDİĞİMDEN AYIRDI’

Soruşturma başlatan polis aile bireylerinin ifadesini aldı. Çelişkili ifadeleri üzerine ekipler, bir süre önce sevdiği gencin ailesi tarafından istenen, ancak ağabeyi Abdulmutalip Y’nin kaşı çıkıp vermediği, Muhibet Y’nin üzerinde yoğunlaştı. Gözaltına alınan hala, ifadesinde suçunu itiraf ederek “Ağabeyim beni sevdiğimden ayırdı. İntikam almak için Yunus’u öldürdüm” dedi. Muhibet Y. sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Size öyle bir acı yaşatacağım ki!

4 yaşında cinayete kurban giden Yunus’un halası Muhibet Y. iddialara göre evlenmesine izin vermeyen ağabeyi Abdulmutalip Y’ye  “Siz öyle bir acı yaşatacağım ki, ömür boyu unutamayacaksınız” demişti. 
Star

vicdansız
 // aaaa
Allah böylelerini bildiği gibi yapsın. İnsan kıyamıyo bakmaya bunun yaptığına bak yere girsin sende senin sevginde......
28 Ekim 2010 10:20
kime güvenelim artık
 // selmatugoglu
böyle hala olmaz olsun...
26 Ekim 2010 10:30
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler