YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hakkari'yi savaş alanına çevirdiler
Hakkari'yi savaş alanına çevirdiler
29 Temmuz 2013 01:53
PKK'nın Suriye uzantısı PYD’yi destekleyen bir grup, Hakkari çarşı merkezini savaş alanına çevirdi.

Vatandaşlar kaçarak çarşı merkezini boşaltırken, çevredeki esnaf ise kepenk kapatmak zorunda kaldı.Yüzü maskeli ve ellerinde molotof kokteyli, havai fişek ve taş bulunan yaklaşık 50 kişilik bir grup, çarşı merkezinde aniden ortaya çıktı.

Sağa sola molotof ve havai fişek atan grubun olay çıkartması üzerine çarşı merkezinde aileleri ile gezen vatandaşlar kaçarken, çevredeki esnaf ise kepenk kapatmak zorunda kaldı. Ellerinde PYD bayrakları bulunan grubun yola ateş yakarak barikat kurması üzerine polis, gruba gaz bombası ve tazyikli suyla müdahalede bulundu. Göstericiler ise molotof, havai fişek, ses bombası ve taşlarla karşılık verdi. Neye uğradığını şaşıran vatandaşlar da çocuklarını alarak çarşı merkezinden uzaklaştı. Polis ile göstericiler arasındaki olaylar devam ediyor.

İHA

Etiketler: , , ,
çifte standart
 // akın
haklı olarak devlet gezi eylemlerinde şiddete bulaşan yani etrafı yakan yada molotof atan tipleri yakalıyor haklı olarak cezalandırıyor.ama bu iş hakkariye gelince devlet birden sus pus olmaya başladı ordada polise taş atıyorlr molotof atıyorlar dükkanları yakıyorlar.tabi bu suça bulaşanları almaya kalksan hakkarinin yarısını alıcan ve sonra sözde sözüm ona çözüm süreci biz ülkücelerin deyişiyle çözülme süreci sekteye uğrayacak.bu teröristleri ve yandaşları bu kadar şimartırsanız sonucuna......
29 Temmuz 2013 Pazartesi 04:40
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler