YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Güvercin yemi satıyordu, Zabıta paralarını suya attı
Başkent Ankara'da güvercin yemi satarak geçimini sağlayan Esme Nine'nin paralarını zabıta süs havuzuna attı. Esme Nine'nin suya atılan paralarını bir vatandaş ayaklarına poşet takarak havuza girdi ve aldı.
Güvercin yemi satıyordu, Zabıta paralarını suya attı
29 Aralık 2014 / 14:17 Güncelleme: 29 Aralık 2014 / 16:15

Kuşyemi satarak geçimini sağlayan 79 yaşındaki Esme nine, Güvenpark’ta bulunan süs havuzunun başına geldi. İddiaya göre, yaşlı kadın, yanında getirdiği kuşyemi tezgahını açarak satmaya başladı. Bu sırada Güvenpark’ta görev yapan zabıta ekipleri, yaşlı kadına satış izni olmadığını belirterek, parkı terk etmesini istedi.

Yaşlı kadınla tartışmaya başlayan zabıta, sinirlenince yaşlı kadının paralarını süs havuzuna atarak olay yerinden ayrıldı. Çevredeki vatandaşlar yaşlı kadını sakinleştirmeye çalıştı. Esme nine havuza girmek isteyince çevredekiler tarafından zorlukla durduruldu. Yaşlı kadının havuza girmekte ısrar etmesi üzerine bir vatandaş havuza girerek paraları alacağını söyledi.

Ayaklarının ıslanmaması için etrafta çizme aramaya başlayan vatandaş, bulamayınca ayaklarına poşet bağlayarak çevredekilerin yardımıyla süs havuzuna girerek paraları topladı. Paraları alan yaşlı kadın, kuş yemlerini de alarak parktan ayrıldı.

 

İHA

ZABITAMI ZORBA MI?
 // Bekir Ay
Bu zabıtalık deyil ,apaçık zorbalıktır. Bu zabıta anlașılan ne kendini,hattini ne de mesleki görevini bilmiyor. Yapılan iș kanunsuz olsa bile bu ona ne elindeki malzemeyi ne de parayı alıp atma hakkı vermez.Yaptıkları asla kabul edilemez.!...
30 Aralık 2014 Salı 00:01
esnr nine
 // kayra ışık
sayın melih Gökçek bey o zabıtaya haddşnş bildşrşniz.çok ğzücü davtanış sergileyrn o zabıtaya. tlklt...
29 Aralık 2014 16:56
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler