YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Günün en iğrenç haberi
Günün en iğrenç haberi
23 Nisan 2013 18:13
Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde, 16 yaşındaki görme, duyma ve zihinsel engelli olan N.K. ve ağabeyi S.K.'ye cinsel saldırıda bulunan ikisi çocuk toplam 5 kişi gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre olay, Hıdırağa Mahallesi'nde geçtiğimiz ay meydana geldi. İddiaya göre, görme, işitme ve zihinsel engelli olan N.K. (16), aynı mahallede oturan T.Y.'nin tecavüzüne uğradı. Bir süre devam eden tecavüz olayının ardından kıza sırasıyla, D.A. ve T.K. de tecavüz etti. Yaklaşık üç ay süren tecavüz olayının ardından aile, Çorlu’dan Edirne’ye taşındı.

Edirne’de kardeşinin başından geçeni ailesine anlatan S.K., kardeşinin ve kendisinin T.Y. ve D.A.'nın tecavüzüne uğradığını belirtmesi üzerine aile, T.Y. ve D.A.’yı arayarak kızlarına ne yaptığını sordu. Bunun üzerine T.Y. ve D.A. Çorlu’dan Edirne’ye gitti. Burada çıkan tartışma üzerine polise haber verilirken, polisin gelmesiyle aile, kızlarına iki kişinin tecavüz ettiğini öne sürdü. Polis, küçük kızı ve abisini alarak hastaneye götürürken, hastanede N.K.'nin kızlık zarının bozuk olduğu ve abisinin ise fiili livataya uğradığı ortaya çıktı. Gözaltına alınan T.Y. ve A.D., Çorlu polisine teslim edildi.

Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne teslim edilen T.Y. ve A.D.’nin ardından, M.A. (17), M.A. (15) ve T.K. de (25) polis tarafından Hıdırağa Mahallesi'ndeki evlerinde gözaltına alındı. Emniyet müdürlüğüne getirilen zanlılar, burada üzerlerine atılı olan suçlamayı kabul etmedi. Alınan ifadelerin ardından 5 zanlı da adliyeye sevk edildi.
Olayla ilgili olarak soruşturma sürüyor.

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler