YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gülüşüyle rekor kırdı haberi yok
Muğla'nın Fethiye ilçesinde, yerel bir televizyon kanalı tarafından bir kadınla yapılan röportaj internette tıklanma rekoru kırıyor.
Gülüşüyle rekor kırdı haberi yok
04 Kasım 2012 / 13:06 Güncelleme: 04 Kasım 2012 / 13:14

3 milyondan fazla kişi tarafından izlenen videoda yer alan Gülgün Dikiş(40), görünüşü ve gülüşü ile pek çok televizyon programına da ilham kaynağı oldu. Evi yanan yaşlı komşusu için çağrı yaptığı görüntüleri ile tüm Türkiye'nin tanıdığı Dikiş, evinde bilgisayarı olmadığı için olup bitenden habersiz yaşıyor.

 Fethiye'de 3 yıl önce İdris Aydın'ın evinde yangın çıkmış ve yaşlı adamın evi kullanılamaz hale gelmişti. Yangın sonrası olay yerine giden yerel bir televizyon kanalına mensup muhabir, Aydın'ın komşuları ile röportaj yapmıştı.


TELEVİZYON PROGRAMLARINA İLHAM KAYNAĞI OLDU

 Bu röportajlar arasında öyle biri vardı ki kısa sürede tüm Türkiye tarafından tanınır oldu. 3 yıl önce yaptığı röportajda 'dedeye sahip çıkalım' sloganı ve gülüşü ile dikkatleri üzerine çeken Dikiş'in sanal alemdeki videosu 3 milyondan fazla kişi tarafından izlendi. İsmail Baki'nin şov programı başta olmak üzere pek çok programa da konu alan Gülgün Dikiş, gülüşü ile milyonların gönlüne girmeyi başardı. 'Dedeye sahip çıkalım' ve 'Mala bağlayan teyze' cümlelerini sanal alemde yazarak videoya ulaşmak mümkün.

  Ülke genelinde çok sayıda fenomeni olan Gülgün Dikiş ise olup bitenden habersiz Fethiye'deki yaşantısına devam ediyor. Eşinden ayrılan ve 3 çocuğuyla birlikte babası Hasan Dikiş'in yanında yaşayan Gülgün Dikiş, kendi videosunu izlerken kahkahalarını tutamadı. 3 yıl önceki haline katıla katıla gülen Dikiş, 3 milyon kişi tarafından izlendiğinden de habersiz.

 Videodaki sempatik gülüşüyle kameralara poz veren ve yaşadıklarını anlatan Dikiş, muhabirin kendisiyle yaptığı röportajda evi yanan dede için yardım yapılmasını ve ona sahip çıkılmasını istediğini anlattı.

Dikiş, "Televizyoncular geldiler bana dedeyi sordular. Bende dedenin evinin yandığını ve ona yardım edilmesini söyledim." dedi.

Gülgün Dikiş, yardım istediği yaşlı adam İdris Aydın'a sahip çıkamadıklarını sözlerine eklerken, dedenin trafik kazasında hayatını kaybettiğini de ifade etti.


CHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler