YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gülsüm Teyze'nin elektriğini kestiler
Gülsüm Teyze'nin elektriğini kestiler
11 Şubat 2015 21:40
Antalya'da 2008 yılında trafik kazası sonucu felç olan ve kimliği tespit edilemeyen Rus gence yıllardır bakan Gülsüm Kabadayı'nın evinin elektriği 427 liralık borcu nedeniyle kesildi.

Gülsüm Kabadayı, evine 47 günlük kullanım karşılığında 427 lira elektrik faturası geldiğini söyledi. Kabadayı daha sonra Rus televizyonuna çıkarılmış ve bir Rus vekil kendisinin elini öpmüştü.

Yardım isteği geri çevrildi

Bu faturayı ödeme gücü bulunmadığını anlatan Kabadayı, Muratpaşa Kaymakamlığına yardım talebinde bulunduğunu ancak bu talebinin kabul edilmediğini söyledi.

Yalvardım ama dinlemediler

Dün sabah saatlerinde elektrik şirketinden görevlilerin geldiğini anlatan Kabadayı, "Görevliler elektriği keseceklerini söylediler. Elektrik kesilirse Umut'un her şeyi bitecekti. Yatağı bile elektrik ile çalışıyor. Görevlilere yalvardım ancak dinlemediler. Kestiler" dedi.

1-680.jpg

Devletten aldığı bakım ücreti dışında geliri olmadığını ifade eden Kabadayı, "Bu borcu nasıl ödeyeceğimi bilmiyorum. Elektrik kesilince klimalar da çalışmadığı için ev çok soğuk. Umut'a kalın kazaklar giydirdim. Üşümemesi için battaniye ve yorganlara sardım. Kış günü ne yapacağımızı bilmiyorum" dedi.

2-319.jpg

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler