YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gül nikah şahitliği yaptı
Gül nikah şahitliği yaptı
28 Kasım 2010 22:40
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İhlas Medya Ankara Grup Başkanı Nuri Elibol'un oğlu Burak Elibol ile Elifhan Özer'in nikahında şahitlik yaptı.

Sheraton Otel'de gerçekleşen düğün törenine, Cumhurbaşkanı Gül, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, DSP Genel Başkanı Masum Türker, BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülkadir Aksu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, milletvekilleri, gelin ve damadın yakınları katıldı.

Basına kapalı gerçekleşen törende çiftin nikahının, Melih Gökçek tarafından kıyıldığı, damadın nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Gül ile Anayasa Mahkemesi Başkanı Kılıç, gelinin nikah şahitliğini ise dayısı Selim Ölçer ile Abdülkadir Aksu'nun yaptığı bildirildi.

Gül'ün nikahı kıydıktan sonra genç çifte mutluluklar dileyerek, ''Başbakan'ın söylediği gibi bolca çocuk tavsiye ediyorum'' dediği ve evlilik cüzdanını geline verdiği öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Gül, düğün töreninde yaklaşık 1,5 saat kaldı. AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler