YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gözleri doldu, ağlayacaktı
Ajda Pekkan Minik Zeynep'e hediyeler getirdi
Gözleri doldu, ağlayacaktı
22 Eylül 2010 / 20:25 Güncelleme: 22 Eylül 2010 / 22:33

Hakkari'deki terör örgütünün mayınlı saldırısında 9 kişini öldüğü olayda yaralı olarak kurtulan ve 1 yaşına bugün giren Zeynep Kurt bebeği, ünlü sanatçı Ajda Pekkan Malatya'ya gelerek hastanede ziyaret etti. 

Ünlü sanatçı Ajda Pekkan, Hakkari'deki olaydan sonra yaralı olarak İnönü Üniversitesi Turgut Özal tıp merkezi'ne getirilen 1 yaşındaki Zeynep bebeği, yoğun bakımdaki odasında ziyaret etti. Ziyaretinde bebek arabası, elbise ve oyuncaklarda getiren sanatçı Pekkan, Zeynep'in ailesiyle de görüştü. 
 

Ziyaret ile ilgili olarak açıklamada bulunan Pekkan, "Zeynep'i gördüm. En azından sağlıklı gördüm. Yürüyeceğini öğrendiğim için çok mutlu oldum. O bizim, hepimizin bundan sonraki bizleri taşıyacak olan çocuklarımız. Kendisi bir şeylerin farkında. İyileşmeye karalı ve azimli gördüm. Çok duygusal anlar yaşadım. Daha da yaşayacağız. Bugün onun doğum günüydü. 

Terör ile ilgili olarak ta mesaj veren Sanatçı Ajda Pekkan, "Bu toplumun zaten yarası. Bu yara hepimizce malum. Mağdur olan insanların mümkün oldukça yanında olmalıyız. Bir birimize destek vermeliyiz. Bu yaralar bitsin, terör ve şiddet artık bitsin diyorum. Ateş düştüğü yeri yakıyor. Bir sürü güzel insan görüyorsunuz neler oluyor. Olmasın artık" diye konuştu. İHA
 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler