YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Görüntüler kafaları karıştırdı
Bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler kafaları karıştırdı... Kamerada görünen ışık süzmesi biçimindeki cismin ne olduğu konusu açıklığa kavuşturulamadı. Tabi böyle olunca heman akla acaba hayalet mi soruları takıldı!
Görüntüler kafaları karıştırdı
16 Haziran 2010 / 11:47 Güncelleme: 16 Haziran 2010 / 11:49

Sultangazide bir ofisin güvenlik kamerasına takılan esrarengiz görüntü ilgi uyandırdı yayınlandı. istanbul Sultangazi'de bir işyerine ait gece görüş özelliği olan güvenlik kamerasına takılan görüntüler, 'hayalet' korkusu yaşatıyor.

Israrla görüntünün montaj olmadığını savunan işyeri sahipleri, önce mahallenin cami imamının kapısını çaldı. İmamın "Belki yatır ya da şehit mezarı vardır" yanıtıın veren işyeri sahipleri, en çok mahallelinin ilgisinden memnun. Dükkana akın eden mahalleli, "Casper İstanbul'da" esprileri yaparak hem eğleniyor hem de korku yaşıyor.

Sultangazi Esentepe Mahallesi'ndeki işyerinin gece görüş özelliği bulunan güvenlik kamerası kayıtlarına ilginç bir görüntü yansıdı. Kapalı olan işlerinde tavandan bir ışık içeri girip, orta yerde kalıyor. Sürekli şekil değiştiren beyaz renki silüet adeta transparan bir çember içinde duruyor. Zaman zaman da hareket ettiği de fark edilen görüntü kafa, kol ve bacak şekilleriyle insan vücudunu anımsatıyor. Yaklaşık 3 dakika boyunca kameranın görüş alanı içinde olan görüntü, daha sonra hızla tavana doğru süzülüp kayboluyor. (İHA)

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler